Дипломна робота «Електроакустичні прилади», 2006 рік

З предмету Техніка, технології · додано 27.05.2009 22:13 · від Bela · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Техніко-економічне обгрунтування 3. Електроакустичні прилади 3.1. 1Електродинамічні головки 3.1.2. Механічний опір електродинамічної головки 3.1.3. Нелінійні викривлення в електродинамічних головках 3.1.4. Основні характеристики акустичних систем 3.1.5. Електростатичні гучномовці 3.1.6. Рупорні гучномовці 3.1.7. Мікрофони та їх основні параметри 4. Економічна частина 4.1. Розрахунок собівартості та випускної ціни стенду 5. Техніка безпеки та охорона навколишнього середовища 5.1. Виробничий шум та вібрація 6. Висновок Перелік прийнятих скорочень Перелік прийнятих термінів Cписок джерел інформації

Висновок

Під час виконання дипломної роботи на тему “Електроакустичні прилади”, мною було створено демонстративний стенд та Web-сайт. На стенді показано і описано внутрішню,зовнішню будову та структуру електроакустичних приладів. Даний стенд може використовуватися при викладені предметів “Комп’ютерна електроніка” та “Периферійні пристрої”. Також він може використовуватися студентами для самостійного опрацювання матеріалу по вище зазначеним предметам.

В економічній частині я розрахував його повну собівартість, яка становить 144,72 грн, та відпускну ціну, яка становить 191,03 грн. Для стенду, що має розмір 65х68 см, відпускна ціна є значно високою, але при розрахунках враховується не серійне виробництво, а виготовлення одного примірника.

Також під час дипломної роботи, було розроблено Web-сайт на тему “Електроакустичні прилади ”. На ньому розміщена інформація щодо електроакустичних приладів: різновиди, принцип дії, внутрішня будова і т.д.

Даний сайт можна розмістити на сайті Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ для ознайомлення студентами з будовою, різновидами, характеристиками, принципом дії, історією виникнення електроакустичних приладів. Можливе також використання сайту при викладенні навчального матеріалу по предметам: “Комп’ютерна електроніка” та “Периферійні пристрої”.

До графічної частини входить 2 плакати формату А1: „Структурна схема та зовнішній вигляд електромагнітних головок” і „Структурна схема та різновиди мікрофонів”. Плакати були накреслені в операційній системі Microsoft Office Word 2003. Ці плакати надають змогу більш наглядно ознайомитися із структурою електроакустичних приладів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали