Курсова робота «Охорона праці», 2001 рік

З предмету БЖД · додано 26.05.2009 21:33 · від Oliy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ № 1 4 Цивільна оборона 4 1.1. Основні види геологічно ненебезпечних явищ 4 1.1.1. Метеорологічно небезпечні явища 5 1.1.2. Гідрологічні надзвичайні ситуації 9 Розділ ІІ. 13 Охорона праці 13 2.1. Визначення приміщень і будов по вибуховопожежній і пожежній небезпеці 13 2.2. Правила пожежної безпеки 16 2.3. призначення і види первинних засобів пожежогасіння 18 Розділ ІІІ. 19 Охорона зовнішнього середовища 19 3.1. Екологічний стан підземних вод України 19 3.2. Розробка заходів по зменшенню забруднень підземних вод України 22 Висновок 24 Список використаної літератури 25

Висновок

На протязі всієї своєї курсової роботи я розглядала такі питання: екологічний стан водних ресурсів України та заходи, які проводяться по зменшенню їх забруднення. А також розглянула питання про пожежегасіння та правила при пожежі.

Тепер я зроблю висновки в стислому виді по кожному питанню.

Забезпечення водою населення України в повному обсязі ускладнюється через незадовільну якість води водних об'єктів. Якість води більшості з них за станом хімічного і бактеріального забруднення класифікується як забруднена і брудна (IV - V клас якості). Найгостріший екологічний стан спостерігається в басейнах річок Дніпра, Сіверського Дінця, річках Приазов'я, окремих притоках Дністра, Західного Бугу, де якість води класифікується як дуже брудна (VI клас). Для екосистем більшості водних об'єктів України властиві елементи екологічного та метаболічного регресу. До основних забруднюючих речовин належать нафтопродукти, феноли, азот амонійний та нітритний, важкі метали тощо. Для переважної більшості підприємств промисловості та комунального господарства скид забруднюючих речовин істотно перевищує встановлений рівень гранично допустимого скиду (далі - ГДС). Це призводить до забруднення водних об'єктів, порушення норм якості води.

Пожежна безпека – стан об’єкта, при якому з регламентованою ймовірністю виключається можливість виникнення та розвиток пожежі і впливу на людей її небезпечних факторів, а також забезпечується захист матеріальних цінностей.

Відповідно до положень Закону України «Про пожежну безпеку» (статті 4 — 7) Правила пожежної безпеки в Україні (далі — Правила) є обов'язковими для виконання всіма центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями (незалежно від виду їх діяльності та форм власності), посадовими особами та громадянами.

Правила встановлюють загальні вимоги з пожежної безпеки, чинність яких поширюється на підприємства, установи, організації та інші об'єкти (будівлі, споруди, технологічні лінії тощо), а також житлові будинки, що експлуатуються, будуються, реконструюються, технічно переоснащуються і розширюються, за винятком підземних споруд та транспортних засобів, вимоги до яких визначаються у спеціальних нормативних документах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?