Курсова робота «Звіт з педагогічної практики - методика викладання економіки», 2007 рік

З предмету Політична економіка · додано 26.05.2009 16:44 · від Vovik · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналіз бази практики 5 2. Характеристика навчального колективу 10 3. Аналіз відвіданих занять 15 4. Аналіз проведених занять 18 5. Підсумки 26 6.Характиристика від бази практики ЗСШ № 28 Список використаної літератури 29

Висновок

З усього вище сказаного можна зробити заключення, що економічна наука в школі вкрай необхідна. І якщо нас запитають, чи велике значення має вивчення економіки в школі, ми дамо відповідь, що економічні знання займають значне місце як в освіті взагалі, так і в загальноосвітніх школах. Можливо, введення такого предмету в школі, як «Основи економіки», зробить вагомий внесок в розвиток України, оскільки сьогоднішні школярі - це майбутнє країни, її потенціал.

На мою думку, викладання економіки доцільно застосовувати в загальноосвітній середній школі та з кожним роком поглиблювати знання, що будуть впливати на формування світогляду, творчості, компетентності учнів. Поступово економіка вводиться як основний предмет для 10-11 класів до загальноосвітніх шкіл. Але таких шкіл ще недостатньо. Наприклад, в школі, де я проходив практику економіка викладається третій рік.

Педагогічна практика сприяла формуванню в мене навичок виконання таких функцій викладача: здійснення теоретичної та практичної підготовки до предмету, використання ефективних форм, методів і засобів викладання. Самостійне опрацювання завдань практики дало підстави для засвоєння мною теоретичних знань з педагогіки та психології, методики викладання економіки, комунікативних процесів у навчанні на рівні вміння застосувати їх в реальних умовах життєдіяльності. Крім того, проходження практики дало змогу мені детально ознайомитись із матеріально-технічним забезпеченням школи, з професійно-викладацьким складом вчителів. А відвідання двох уроків курсу „Основи економіки”, дало можливість трохи навчитися викладацької діяльності у спеціаліста викладання.

Неможна проводити уроки із року в рік однаково. А для того, щоб уроки були різноманітними і цікавими необхідно володіти відповідними професійними якостям та комунікативними техніками і максимально застосовувати їх. Але бездушне використання цих якостей неприпустимо. Вчитель повинен любити свою роботу і любити дітей, а також мати природний талант викладача. Це є найголовніша умова ефективної діяльності педагога. Також він повинен знайти такі оптимальні методичні прийоми, щоб дати тим, хто вивчає економічні дисципліни, знання, вміння, навички та певний досвід у сфері етики підприємницької, комерційної діяльності, що є особливо важливим на даному етапі становлення цивілізованого ринкового середовища в Україні.

Отже,на мою думку, проходження педагогічної практики є одним із основних кроків у здобутті студентами навичок та вмінь викладацької діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?