Курсова робота «Роль та значення статистичних показників в управлінні економікою», 2006 рік

З предмету Статистика · додано 11.11.2006 23:52 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Статистика як наука. 2. Статистичні показники. 2.1. Показники соціальних процесів. 2.2. Економічні показники. 3. Населення України. Його склад та демографічні показники. 4. Розвиток української економіки та її сучасне становище. Соціально-економічна політика. 5. Соціально-економічні процеси в Україні. Висновки

Висновок

Велике значення узагальнюючих статистичних показників відображається в рішенні найважливіших проблем при розгляді демографічної політики. Вони необхідні для визначення зростання населення, у вивченні міграції населення, складовою основу міжрайонного перерозподілу робочої сили і досягнення рівномірності її розподілу.

Оскільки населення в певному аспекті вивчають багато інших науки – охорона здоров'я, педагогіка, соціологія і ін., необхідно використовувати досвід цих наук, розвивати їх методи стосовно потреб статистики.

Задачі оновлення, що стоять перед нашою країною, повинні торкнутися і рішення демографічних проблем. Розробка комплексних програм економічного і соціального розвитку повинна включати розділи за демографічними програмами. Їх рішення повинне сприяти розвитку населення з якнайменшими демографічними втратами.

Соціальна статистика є одним з найважливіших розділів в загальній теорії статистики. В структурі даного розділу можна виділити безліч значущих напрямів, частина яких були розглянуті в даній курсовій роботі. Стосовно кожної області дослідження розробляється система показників, визначаються джерела інформації і існують специфічні підходи до використовування статистичних матеріалів в цілях регулювання соціальної обстановки в країні і регіонах.

Соціальна статистика вивчає явища суспільного життя в конкретних умовах місця і часу, які відображаються за допомогою спеціального статистичного інструменту - статистичного показника. Показники соціальної статистики грають важливу роль при виявленні характеристик суспільства. Показники необхідні при процесах соціального планування і управління. Разом з іншими особливостями, соціальна статистика відрізняється тим, що не всі явища і процеси соціального миру можуть бути представлені за допомогою показників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення