Реферат «Євроінтеграція України — реалії і перспективи», 2006 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 26.05.2009 16:06 · від Olexa · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

План ст. 3 Вступ ст. 4 1. Місце політики сусідства у рамках зовнішніх відносин ЄС ст. 5 2. На черзі нова угода ЄС-Україна ст. 7 3. Переваги членства України в ЄС ст. 10 4. Позиція ЄС щодо європейської інтеграції України ст. 12 Висновки ст. 18 Використана література ст. 20

Висновок

Європейський Союз стає все сильнішим гравцем на міжнародній арені і розвиває тісніші зв'язки в усьому світі у пошуках гідної відповіді на виклики глобалізації.

Навіть найбільші країни ЄС є занадто малими, щоб упоратися з цими викликами самостійно. ЄС створює найкращий механізм для народів, які проживають на його території, та країн, що входять до нього, для обговорення умов глобалізації: захисту їхніх інтересів, сприянню їхнім стратегічним цілям і посиленню правового міжнародного порядку заради майбутнього.

Про це у переддень Дня Європи заявила Комісар ЄС із питань зовнішніх зносин і Європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер. "Незалежно від того, з якими внутрішніми викликами нам доводиться стикатися, ми орієнтуємося на зовнішній світ — задля наших інтересів, але також і задля інтересів наших партнерів, із якими Європейська Комісія посилює відносини через свої представництва за кордоном. ЄС потрібна справді всесвітня мережа друзів, щоб гідно зустріти виклики та скористатися можливостями ХХІ-го століття", — йдеться у її зверненні.

Сьогодні в ЄС проживають 450 мільйонів громадян. ЄС належить 20% в обсязі світової торгівлі, Євросоюз виробляє одну четверту валового національного продукту світу. 55 тисяч миротворців представляють ЄС за його межами. ЄС — це 55% світової допомоги і безпеці людини та посилення ефективності багатосторонньої співпраці. Іншим важливим пріоритетом стане консолідація Європейської політики сусідства, яка пропонує східним і південним сусідам ЄС багато переваг, які раніше пов'язувалися лише з членством в ЄС, а саме: доступ до внутрішнього ринку ЄС, участь у програмах ЄС і співпраця у сфері транспортних і енергетичних мереж.

Попри те, що негативні результати голосування щодо конституційного договору стали безумовним кроком назад для європейської інтеграції. ЄС продовжує підготовку до нового розширення. "Ми сподіваємося, що Болгарія та Румунія приєднаються до ЄС 1 січня 2007 року, а наші партнери на Балканах і Туреччина продовжать працювати над впровадженням своїх реформ з перспективою членства в ЄС на меті", — заявила пані Ферреро-Вальднер.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?