Курсова робота «Порядок визначення та облік фінансових результатів діяльності підприємства», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 26.05.2009 11:54 · від годз · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Теоретико – методологічні засади організації та ведення обліку фінансових результатів 1.1. Формування фінансових результатів в умовах реформування бухгалтерського обліку 1.2. Інформаційне та нормативно-правове забезпечення обліку фінансових результатів 1.3. Методика ведення обліку фінансових результатів Розділ 2. Дослідження порядку ведення обліку фінансових результатів на атвт „трембіта” 2.1. Економічна характеристика АТВТ “Трембіта” 2.2. Облік доходів та витрат підприємства 2.3. Порядок ведення обліку фінансових результатів Розділ 3. Шляхи вдосконалення діючої методики обліку фінансових результатів Список використаних джерел Додатки

Висновок

Отже, після проголошення Україною незалежності, постала нагальна потреба перебудови економіки так щоб вона відповідала міжнародним стандартам та сучасним вимогам. Зокрема це стосувалося бухгалтерського обліку як точної науки ведення та визначення всіх економічних процесів на макро та мікро рівнях.

Реформування бухгалтерського обліку це трудомісткий процес, який дав перший результат в 2000 році коли було введено новий план рахунків, нові положення бухгалтерського обліку та низка нормативно – правових актів, які де що змінили ведення фінансового обліку на підприємствах, а в деяких випадках ці зміни стали кардинальними. За новим обліком головною метою діяльності господарюючого суб’єкта стало отримання максимального прибутку, коли раніше цією метою було лишень виготовлення продукції.

Разом з фінансовим обліком на новий етап розвитку стала його складова – облік фінансових результатів, який ведеться як уже було неодноразово зазначено на пасивному результативному рахунку 79 і визначається як прибуток чи збиток, який отримує підприємство від різного роду діяльностей. Сьогодні цьому обліку приділяється велика увага, вона проявляється через велику кількість прийнятих законів, положень, інструкцій та значним інформаційним забезпеченням.

Охарактеризувавши в даній курсовій роботі ведення обліку фінансових результатів на АТВТ «Трембіта» за рік можна зробити такі кількісні висновки, що левова частка прибутку це прибуток від операційної діяльності - 498689,02 грн., фінансових операцій на підприємстві за даний період не було, суму фінансових результатів від іншої звичайної діяльності ми подаємо зі знаком мінус тому (-124703,00 грн.). Загалом за рік прибуток склав 373986,02 грн., цей результат є одним із найкращих в даному регіоні.

Щодо методики ведення даного обліку то підприємство веде його відповідно встановлених вимог, а також застосовує продукти НТП. Це насамперед проявляється в комп’ютеризації обліку. Хоча на нашу думку є також і негативні сторони облікового процесу, першопричиною яких є як зовнішні фактори (недоліки методики ведення фінансових результатів на національному рівні) так і внутрішні (прорахунки в середині підприємства), але вони є незначними. Ці недоліки та шляхи їх вирішення висвітлені в останньому розділі.

Тому завжди потрібно вдосконалювати дану методику ведення, що робить професію бухгалтера новаторською і багатофункціональною з багатьма вимогами та завданнями щодо неї.

Отже, облік фінансових результатів це важлива частка фінансового обліку, адже саме даний облік визначає остаточний результат фінансово-господарської діяльності господарюючого суб’єкта.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення