Курсова робота «Телефонне консультування в технологіях соціальної роботи», 2008 рік

З предмету Соціальна робота · додано 25.05.2009 21:44 · від Олена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Теоретико-методологічні аспекти телефонного консультування в технологіях соціальної роботи 5 1.1. Історія виникнення телефонного консультування 5 1.2. Основні методи телефонного консультування 7 1.3. Етичні принципи телефонної допомоги і етичний кодекс консультанта 13 РОЗДІЛ ІІ. Особливості консультування абонентів за типами звернень 17 2.1. Телефонне консультування сімейного конфлікту 17 2.2. Телефонне консультування абонентів з проблем залежності від азартних ігор та комп’ютерів 20 2.3. Телефонне консультування суїцидальних абонентів 21 Висновок 28 Використана література 29

Висновок

Консультування як технологічний спосіб вирішення соціальних завдань – це процедура, що часто використовується у соціальній роботі, в медичній, юридичній практиці спеціалістами різних напрямків з метою орієнтації громадян, окремих осіб, сімей, общин шляхом порад і забезпечення необхідною інформацією.

Це процес взаємовпливу, де дієвість впливу соціального працівника залежить не стільки від його слів, скільки від його особистості. На ньому лежить серйозна моральна відповідальність, яку можна виразити правилом: «Будь такою людиною, через котру ти хотів би впливати на інших». Соціальному працівникові як консультанту необхідно розвивати готовність увійти в духовний світ іншої людини і самому розвиватися в цьому процесі. Це спосіб за допомогою сучасних технологічних комунікацій надання допомоги людині, яка знаходиться в соціально-психологічній кризі або веде пошук вирішення проблеми.

В Україні на службу «Телефон Довіри» покладені не тільки функції надання термінової психологічної допомоги людині в кризовій ситуації, але й функції надання консультативних послуг з психологічних, юридичних та інших питань, зокрема, шляхом організації роботи тематичних «гарячих ліній»:

- неблагополучним сім’ям, а також неповнолітнім, які схильні до девіантної поведінки;

- представникам державних і громадських організацій та груп ризику з питань запобігання торгівлі людьми;

- жертвам насилля.

Таким чином, діяльність «Телефону Довіри» з надання екстреної психологічної допомоги населенню досить актуальна в умовах дефіциту очної професійної психологічної допомоги. Вона дозволяє будь-якій людині отримати миттєву доступну психологічну допомогу на високому професійному рівні.

Коментар модератора

Дана робота не містить додатків

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?