Курсова робота «Міжнародна економічна інтеграція України», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 25.05.2009 14:15 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Суть та передумови економічної інтеграції України 4 2.Особливості розвитку зовнішньоекономічних відносин України 9 2.1. Інтеграційні завдання України 13 2.2. Інтернаціоналізація міжгалузевого виробництва 26 3.Основні напрямки економічної інтеграції України в систему міжнародної економіки 33 Висновок 38 Список використаної літератури 39

Висновок

Отже, в Україні безумовно, є основні передумови для глибокої інтеграції у світове господарство. Завдання полягає лише в тому, щоб їх належним чином реалізувати.

Україною стоїть завдання оперативно вирішити питання щодо професійної підготовки та перепідготовки працівників для підприємств і організацій, зайнятих зовнішньоекономічною діяльністю. При цьому варто використати досвід зарубіжних фірм та навчальних закладів, особливо досвід з маркетингу, валютно-фінансових операцій, міжнародного права. Крім того, для забезпечення інтенсифікації зовнішньоекономічних зв'язків необхідно запозичити досвід щодо формування демократичних політичних структур, соціальної бази демократії, високої загальної та політичної культури населення, підприємницької етики і ін. Вивчення зарубіжного досвіду розвитку міжнародних економічних відносин є одним із способів прискорення включення України в систему міжнародної економіки, що дасть можливість швидше подолати кризовий стан економіки, сповна використати наявний виробничий потенціал й забезпечити зростання добробуту населення України.

Інтеграції України у міжнародну економіку сприяє розвиток відносин з міжнародними економічними та валютно-кредитними організаціями, зокрема такими як Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, Європейський банк реконструкції і розвитку, які можуть бути основним джерелом зовнішніх запозичень України.

Отже, Україна вже сьогодні спроможна будувати свої зовнішньоекономічні зв'язки на взаємовигідних умовах як з країнами близького, так і далекого зарубіжжя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?