Курсова робота «Організація туристичного агенства», 2006 рік

З предмету Туризм · додано 20.05.2009 22:43 · від Уляна Новосад · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика туристичного агенства 2. Оформлення туру 3. Ризики, які виникають у сфері туристичного бізнесу Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Туристична агенція дарує цікаві та захоплюючі подорожі, відкриває перед туристом розмаїття країн та маршрутів. Головним для фірми є турист та його смаки і вподобання. Тому фірма віддає перевагу розробленню лише унікальних та яскравих турів. Хоча туристична агенція існує на ринку України досить недовго, вона вже має широке коло своїх постійних клієнтів, які із задоволенням користуються туристичними послугами фірми.

Туристична агенція зробить будь-яку подорож цікавою, комфортною та незабутньою. У будь-якому куточку Землі турист відчує гостинність, допомогу та підтримку, завдяки якісному сервісу та надійним партнерам фірми. Клієнт отримає у турагенства повний набір послуг, включаючи замовлення туристичної подорожі, бронювання квитків та готелів, а також розроблення та підготовку екскурсій.

Для фірми усі сфери діяльності є важливими, тому вона однаково ретельну увагу приділяє розробленню усіх туристичних послуг, дбаючи про інтереси кожного клієнта – від великого до малого.

Важливим для фірми є також персонал, який вона намагається постійно стимулювати та мотивувати. Персонал, у свою чергу створює доброзичливий клімат для клієнтів.

Фірма розвиваючись та удосконалюючи свою діяльність робить свій невеличкий, проте цінний вклад в економіку країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?