Курсова робота «Розробка комлексу маркетингу на підприємстві», 2000 рік

З предмету Маркетинг · додано 20.05.2009 22:39 · від Уляна Новосад · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз ринкових можливостей та вибір цільових сегментів 2. Розроблення товару 3. Ціноутворення 4. Організація збуту продукції 5. Комунікаційна політика Висновки Список використаної літератури Практична курсова для Інституту підприємництва та предспективних технлолгій

Висновок

В даній курсовій роботі проведено ґрунтовне дослідження в розрізі комплексу маркетингу для фірми “Remi”. Прийнято ряд управлінських рішень в сфері основних маркетингових політик: товарної, цінової, розповсюдження та стимулювання. Зокрема проведено детальний аналіз ринкових можливостей, результати якого послужили основою рішення про створення приватної фірми “Remi” по пошиттю молодіжного джинсового одягу, для молодих людей віком 18-25 років із середнім і високим рівнем доходів.

Розроблена товарна політика включає формування широкого асортименту моделей; створення товарної марки (“Remi”), яка відрізняє товар фірми від ринкових аналогів; розробку упаковки, яка відіграє як захисну так і інформаційну роль.

Цінова політика фірми орієнтована на збільшення частин ринку та базується на створеній моделі ціноутворення, яка є легкою в заснуванні та розумінні.

Збутова політика фірми передбачає застосування нульового та однорівневого класів розподілу. Планується створити мережу фірмових магазинів в регіоні, а також реалізовувати колективний принцип розподілу стосовно посередників. Також проведено аналіз, згідно якого критичною точкою самоокупності є обсяг в 253 шт.

Комунікаційна політика фірми орієнтована на активну рекламну кампанію із розміщенням рекламних звернень у журнальних виданнях, на радіо, застосування зовнішньої реклами та реклами в Інтернеті.

Отже, концепція маркетингу, як форма виробничо-комерційної діяльності, повинна забезпечити пристосування фірми до умов внутрішнього та зовнішнього ринків, повинна враховувати особливості поточної ситуації. Саме маркетинг може підвищити ефективність функціонування підприємств в ринкових умовах, в умовах жорстокої конкурентної боротьби.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?