Курсова робота «Основні характеристики грошового ринку та грошових агрегатів», 2007 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 20.05.2009 12:03 · від Дарина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1: Суть грошей і грошових агрегатів, методика їх визначення 3 1.1. Суть грошей, функціональні форми грошей 4 1.2. Грошові агрегати М0, М1, М2, М3, вибір грошових агрегатів 5 Розділ 2: Попит та пропозиція на грошовому ринку 8 2.1. Попит на гроші; 8 2.2. Теоретичні підходи до функцій попиту на гроші 9 2.3. Специфічні особливості формування попиту на гроші в умовах перехідної економіки 11 2.4. Сутність і структура пропозиції грошей, грошовий мультиплікатор 14 Розділ 3: Грошово-кредитна політика в Україні. Особливості та цілі грошової політики, інструменти грошово-кредитної політики 21 3.1. Основні засади грошово-кредитної політики 22 3.2. Основні фінансові інструменти грошово-кредитної політики, динаміка зміни грошової пропозиції в Україні 23 3.3. Цілі грошової політики, політика дорогих грошей 26 Висновки 30 Список використаної літератури 31

Висновок

На основі опрацьованих літературних джерел встановлено, я б хотіла зазначити, що у своїй курсові роботі я досліджувала основні характеристики грошового рику та грошові агрегати, та ще раз переконалася в тому, що держава та системи, які існують та працюють в ній, це надзвичайно складний механізм. І дуже важливо щоб цим механізмом керували освідченні люди, адже якщо відбудеться збій однієї системи, то це негативно відіб’ється на всіх системах.

Особливо мене зацікавило дослідження грошово-кредитної політики в Україні. В умовах інтеграції України у світовий економічний простір вивчення функцій та завдань Національного банку, цілей його грошово-кредитної політики та інструментів її реалізації з урахуванням міжнародного досвіду набуває особливої актуальності. При цьому зростає потреба у підготовці фахівців нового покоління, які спроможні вирішувати складні завдання у мінливому середовищі. Тому вивчення сучасних підходів до вирішення завдань центральних банків, способів досягнення цілей грошово-кредитного регулювання стає особливо актуальним.

Важливе місце в теорії грошей займає питання регулювання грошової маси. Показник грошової маси має велике значення для економічної стабільності в країні, оскільки саме гроші опосередковують оборот валового внутрішнього продукту.

Грошова система України на сучасному етапі розвитку перебуває на стадії становлення і переходу до розвинених грошових структур ринкового типу. В перспективі система управління грошовим оборотом має відповідати міжнародним стандартам і вимогам. Зрозуміло, що регулювання грошової маси повинно відбуватись на основі поєднання ринкового та адміністративного регулювання у різному співвідношенні залежно від конкретних умов. Тому сучасний стан розвитку грошово-кредитних відносин в Україні вимагає нових підходів до статистичного аналізу грошової маси і розробки необхідного статистичного забезпечення щодо її управління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?