Реферат «Методи і засоби діагностики підприємства. Адаптивність потенціалу та його оцінка.», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 20.05.2009 11:15 · від OlgaLenchik · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Основні теоретичні питання 5 1.методи і засоби діагностики підприємства 5 2.адаптивність потенціалу підприємства та його оцінка 13 Висновки 19 Список використаної літератури 20

Висновок

Як ми бачимо, діагностика фінансового стану підприємства має велике значення. Це пов’язано з тим, що підприємства набувають самостійність та несуть повну відповідальність за результати своєї виробничо-господарчої діяльності перед власниками, робітниками, банком та кредиторами. Також ринкові умови вимагають від підприємств збільшення ефективності виробництва, конкурентоспроможності продукції та послуг на основі втілення досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання та керування підприємством, активізації підприємства та інше. Отже роль діагностики фінансового стану достатньо велика.

Оскільки фінансовий стан – це найважливіша характеристика економічної діяльності підприємства, вона визначає конкурентоспроможність, потенціал у діловому співробітництві, оцінює, у якій мірі гарантовані економічні інтереси самого підприємства та його партнерів у фінансовому та виробничому відношенні.

Фінансовий стан підприємства – це ступінь забезпеченості підприємства необхідними фінансовими ресурсами для здійснення ефективної господарської діяльності та своєчасного проведення грошових розрахунків за своїми зобов’язаннями.

Таким чином, для успішного функціонування підприємства та досягнення ним встановленої цілі необхідно постійно слідкувати за основними показниками своєї діяльності, вчасно проводити діагностику, оскільки вона дозволяє виявляти нові тенденції в роботі підприємства, що потребують внесення змін в оперативне управління його фінансовою і господарською діяльністю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?