Реферат «Моніторинг ринку рекрутингових послуг в даному регіоні», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 20.05.2009 11:08 · від OlgaLenchik · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розвиток ринку рекрутингових послуг в Україні 5 Стандарти якості рекрутингових послуг 6 Моніторинг ринку рекрутингових послуг по м.Києву 8 Вплив економічної кризи на ринок рекрутингових послуг 10 Висновки 14 Список використаної літератури 15

Висновок

Із задоволенням слід зазначити, що за останні 2 тижні падіння на ринку рекрутингових послуг зупинилося, і ринок в певному значенні стабілізувався. У більшості клієнтів рекрутингових агентств починають відкриватися нові вакансії. Криза кризою, а життя продовжується, і у компаній як і раніше з'явилася потреба в послугах рекрутингових агентств. Більш того, тепер для цього з'явилися і нові причини.

Коли компанії урізують свої бюджети, скорочують служби персоналу, а на фірмі виникає необхідність когось замінити, цим зайнятися може бути вже просто нікому. Доводиться звертатися по допомогу в агентство по підбору персоналу.

Кількість резюме, що присилаються, істотно зросла, і скорочені HR-відділи вже не можуть справитися з “масою” претендентів. Якість вхідних резюме не покращала, оскільки на ринку в першу чергу виявляються не найсильніші кандидати. Менеджер по персоналу переобтяжений і просто фізично не встигає проглянути всіх кандидатів і вибрати кращих. Потрібно ретельно сортувати і оцінювати, щоб зробити правильний вибір. Тому послуги професійних HR-фахівців і рекрутингових агентств як і раніше досить важливі.

Щоб вижити в умовах кризи і розвиватися, рекрутинговим агентствам необхідно:

- вводити і розвивати нові послуги в рамках рекрутмента і управлінь людськими ресурсами,

- створювати додаткові методики для детальнішої оцінки фахівців, які "хлинуть" на ринок праці.

Необхідно відзначити також актуальність створення антикризових команд для компаній і підприємств, а також важливість коректної і зваженої поведінки роботодавців в умовах скорочення персоналу. Від того, наскільки коректно компанія прощається з персоналом, залежить її імідж і репутація, у тому числі і після кризи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?