Курсова робота «Державна податкова служба України та перспективи її розвитку», 2008 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 19.05.2009 20:09 · від Ma_sher · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Державна податкова служба в умовах переходу до ринкової економіки 6 1.1. Еволюція розвитку податкової служби України 6 1.2. Завдання та структура податкової служби України 13 Розділ іі. Організаційні аспекти податкової роботи в україні 17 2.1. Інформаційно-облікова діяльність підрозділів податкової служби 17 2.2. Аналіз адміністрування податків та контрольна діяльність податкової служби 20 Розділ ііі. Організаційно-управлінські проблеми діяльності державної податкової служби 27 3.1. Ефективність податкової системи та здійснення управління органами ДПС України 27 3.2. Оптимізація системи оподаткування – ефективний інструмент удосконалення управління органами ДПС України 30 Розділ іv. Державна податкова служба україни: рух до європейських стандартів 42 Висновки 47 Список використаних джерел 49 Додатки.51

Висновок

ДПА України узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до її повноважень, розробляє пропозиції щодо вдосконалення законодавства та в установленому порядку вносить їх на розгляд Президентові України та Кабінету Міністрів України.
ДПА є важливою ланкою податкової системи України, яка, в свою чергу, регулюється такими нормативними актами, як Закон України “Про оподаткування прибутку підприємств”, “Про систему оподаткування”, “Про податок на додану вартість” тощо, в яких закріплено принципи побудови системи оподаткування, подається перелік об`єктів оподаткування і видів податків, встановлено розміри ставок податків, визначено права, обов`язки і відповідальність платників податків та службових осіб державних податкових адміністрацій, котрі здійснюють контроль за дотриманням податкового законодавства.
Завданням ДПА є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів податків, зборів та інших платежів і неподаткових доходів та внесків до державних цільових фондів, встановлених законодавством України.
Проходячи виробничу практику в Державній податковій інспекції у Болградському районі я мала змогу ознайомитись з організаційною структурою інспекції, роботою всіх відділів та оволоділа практичними навичками розрахунку прямих та непрямих податків.
Під час практики я мала можливість відвідати тренінги, «презентаційні круглі столи», що були проведені з платниками податків. За результатами проведених заходів 353 платника податку виявили бажання застосовувати систему подання електронної звітності, а станом на 23.05.2008 до інспекції 290 платників податків надсилають звітність в електронному вигляді.
В ДПІ у Болградському районі станом на 01.01.2008 року зареєстровано 1171 юридичних та 4129 фізичних осіб платників податків з якими ведеться спільна робота та регулярні перевірки.
На 01.01.2008 р. відділом аудиту юридичних осіб здійснено 190 перевірок, в тому числі проведено 41 планова комплексна перевірка юридичних осіб згідно пану-графіку, 6 комплексних позапланових перевірок та 143 зустрічних перевірок.
За виявлені в ході перевірок порушення діючого законодавства до суб'єктів підприємницької діяльності по переданим актам за 2007 року застосовано фінансових санкцій на загальну суму 102,3 тис. грн., стягнуто фінансових санкцій поточного року 94,7 тис. грн., або 92,6%., крім того, погашено актів минулих років на суму 12 тис. грн.
Передано в суд 82 протоколів для розгляду матеріалів про адміністративне правопорушення.
Управлінням оподаткування фізичних осіб за 2007 рік забезпечено збір платежів по податках з фізичних осіб в сумі 20970,60 тис. грн., або 103,2% (завдання – 20319,7 тис. грн.)
За 2007 рік складено 297 протоколів про адміністративне правопорушення, винесено 266 постанов по справам про адміністративні правопорушення на суму 16,2 тис.грн. та 31 протокол було направлено до суду.
Державна податкова адміністрація відіграла активну роль в розробці і реалізації нового податкового кодексу, який сприятиме:
- подальшому зниженню податкового тягаря та розширення податкової бази;
- розвиткові інвестиційної і соціальної політики;
- удосконаленню митних тарифів як механізму подальшого розвитку зовнішньоекономічної діяльності;
- захисту навколишнього природного середовища.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?