Реферат «Бар та його значення у повсякденному житті», 2005 рік

З предмету Соціологія · додано 19.05.2009 11:00 · від Юлія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1.Виникнення бару (історична довідка); 2.Класифікація барів; 3.Підготовка бару до обслуговування; Основна частина. 4.Коктейль-бар в сучасному житті; 5.Рецептура та способи приготування коктейлів; 6.Технологічні картки коктейлів; Заключна частина. Висновок. В тексті відсутні посилання на літературу

Висновок

Отже, Підвищити прибутковість бару можуть коктейлі та морозиво. Костей чудовий вибір людства, які все більше і більше з’являються в світі. На сьогоднішній день винну карту більшості барів та ресторанів, доповнює коктейльна карта.

Коктейлі не тільки доповнюють алкогольний асортимент, але і являються важливим джерелом прибутку, надають можливість підняти імідж закладу на очах у відвідувача. Для досягнення іншої цілі можна зарекомендувати не тільки класичні, але й обов’язково включити в асортимент декілька фірмових напоїв, а також 2-3 безалкогольних напоїв на основі фруктів та вершків.

Наявність в меню морозива це єдине, що об’єднує всі ресторанні заклади. Зазвичай морозиво подають у чистому вигляді або складі десертних страв і коктейлів. Не являючись основною стравою в меню морозиво приносить невеликий прибуток, тому що ціни на нього змінюються по сезонам. Асортимент десертів також складається по сезонам.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?