Курсова робота «Створення плану маркетингу на ДП АТ “Київхліб” “Булочно-кондитерський комбінат”», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 18.05.2009 20:56 · від куку · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. “Техніко-економічна характеристика підприємства” 5 Розділ 2. “Розробка плану маркетингу підприємства” 15 Розділ 3. “Аналіз ситуації, що сформувалась, як базис до створення плану маркетингу” 26 Розділ 3.1 “ Аналіз ситуації на ринку” 26 Розділ 3.2 “ Аналіз положення підприємства на ринку ” 42 Розділ 3.3 “ Місія підприємства і цілі маркетингу ” 44 Розділ 4. “Розробка пропозицій і маркетингових заходів по вдосконаленню маркетингового плану підприємства” 48 Розділ 4.1 “ Стратегія маркетингу ” 48 Розділ 4.2 “ Формування робочої програми ” 51 Розділ 4.3 “ Планований бюджет. Прибутки та збитки ” 53 Розділ 4.3.1“Розробка бюджету впровадження Інтернет ресурсу” 53 Розділ 4.3.2“Розробка бюджету проведення акції “Відпочивай з БКК влітку(взимку)”” 54 Розділ 4.3.3 “Розробка бюджету виходу на нові географічні ринки” 56 Розділ 4.3.4“Розробка бюджету впровадження нового товару сандвіча” 60 Розділ 4.4 “Вплив запропонованих заходів на показники роботи підприємства” 63 Висновки 65 Список використаної літератури: 67

Висновок

Навіть суто формальне планування маркетингу надає переваги підприємству або організації. Побуджаючи керівництво постійно думати про майбутнє, планування визначає цілі і політику підприємства, призводить до більш координованих дій та виконання роботи. Крім того, ретельне планування допомагає передбачати зміни середовища і оперативно реагувати на них, а також готує до непередбачуваних змін.

Під плануванням розуміють особливу форму діяльності, спрямовану на підготовку і упорядкування рішень про цілі, засоби і заходи, які в сукупності забезпечують виробництво і реалізацію продукції, задоволення наявного попиту та майбутніх потреб цільового ринку. Маркетинговий план – це документ, в якому сформульовані основні цілі маркетингу і шляхи їх досягнення.

В ході роботи я досліджував проблему і методику побудови плну маркетингу на підприємстві. Ця робота викликала ряд суперечностей, як серед моїх власних думок та поглядів на цей вид роботи мого керівника проекту. Пори всі складнощі при розробці пану маркетингу мені вдалося обробити і проаналізувати великий об’єм інформації з-за допомогою якого мені вдалося виконати поставлене переді мною завдання.

Складність виконання роботи відобразилася в надзвичайно трудомісткому процесі при постановці цілей, визначенні стратегій та впровадженні заходів, щодо покращення ситуації на підприємстві. На дослідницькому матеріалі та в навчальних цілях, мені вдалося засвоїти та осмислити всю значущість та відповідальність, яка лежить перед підприємствами при побудові плану маркетингу.

Під час проведеної мною роботи було запропоновано чотири заходи, для поліпшення діяльності показників підприємства:

- вихід на ринки міст Кіровоград, Рівне, Черкаси, Вінниця, Житомир;

- введення в експлуатацію нового виду продукції – сандвічу;

- впровадження нового Інтернет-сайту;

- проведення акції “Відпочивай з БКК влітку (взимку)”.

В ході підрахунку бюджету маркетингу на проведення заходів мною було визначено, що найбільш витратними заходами виявилися вихід на нові географічні ринки України та проведення рекламної кампанії на телебаченні акції “Відпочивай з БКК влітку (взимку)”. Дуже вдалим на мою думку виявився проект по впровадженню продукції ТМ “Harris”, придбання пакету нематеріальних активів, адже вони стають на баланс підприємства і підлягають амортизації, що в свою чергу полегшує можливість повернути кошти витрачені на придбання цієї продукції. Якщо не враховувати амортизаційних надходжень, то цей проект окупить свою вартість через 8 років, а якщо ж ми будемо враховувати кошти від амортизації ми матимемо окупність інвестицій вже через 5 років і 7 місяців. Введення в дію Інтернет-ресурсу має стати довгостроковим проектом, який приноситиме підприємству постійних клієнтів та триматиме продукцію компанії позитивному тонусі, серед вражень своїх споживачів.

За підсумками приведеними в розділі 4, виявилося, що показники мають зрости за рік, а найголовніше зрости мають показники прибутковості підприємства. Зростання прибутку передбачається на рівні 24,8 %. На мою думку такий показник є хорошим початком для продовження розвитку технічної та економічної сторони підприємства, на що й розрахований складений план маркетингу. А саме збільшення обсягу реалізації на 25 %, та зростання частки ринку на 11%. Агресивні цілі мусять мати агресивні заходи, що й було використано мною при побудові плану маркетингу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?