Курсова робота «Грошові надходження підприємств», 2007 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 18.05.2009 15:12 · від marker1 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Джерела та структура грошових надходжень підприємств 2.Аналіз грошових надходжень підприємств за видами діяльності 3.Підвищення рівня розрахунково-платіжної дисципліни підприємств та наслідки її порушення Висновки Список використаної літератури Додатки Курсова теоретична.

Висновок

1.Грошові надходження підприємств відіграють значну роль у процесі кругообігу коштів. Відшкодовуючи авансовані у виробництво вкладення, формуючи доходи і грошові фонди, вони створюють економічні умови для нового циклу виробництва і реалізації продукції, удосконалення та розширення власного господарства, збільшення власного капіталу.

2.Виручка від реалізації продукції, робіт і послуг є основним джерелом відшкодування коштів на виробництво і реалізацію продукції, утворення доходів і формування фінансових ресурсів. За ринкової економіки обсягу продажу і виторгу приділяється особлива увага. Адже від величини виручки залежить не тільки внутрішньовиробниче відшкодування витрат і формування прибутку, а й своєчасність та повнота податкових платежів, погашення банківських кредитів, які впливають на рівень виплачених відсотків, що в кінцевому рахунку позначається на фінансовому результаті діяльності підприємства. Виручка від реалізації – це сума коштів, які надійшли на поточний рахунок підприємства в банку або в касу підприємства від продажу товарів та надання послуг. Виручка від реалізації продукції є фінансовою категорією, яка виражає грошові відносини між постачальниками і споживачами товару.

3.Своєчасне надходження виторгу від реалізації продукції – дуже важливий момент у діяльності підприємства. Це насамперед:

•одне з основних джерел регулярного надходження можливих джерел коштів;

•процес кругообігу, який закінчується реалізацію і надходженням коштів на розрахунковий рахунок підприємства, що створює умови для поновлення наступного кругообігу.

4.Пошук фінансових джерел розвитку підприємств у напрямку найефективнішого інвестування фінансових ресурсів, операцій з цінними паперами та інші питання фінансової діяльності набувають важливого значення для фінансових служб підприємства. За ринкової економіки результати фінансово-інвестиційної діяльності і позареалізаційних операцій є постійними джерелами грошових доходів та прибутку підприємств. Оскільки підприємства намагаються розширити і модернізувати виробничі потужності, то інвестиційна діяльність найчастіше призводить до відпливу грошових коштів.

5.У процесі фінансово-господарської діяльності окремі підприємства порушують фінансові обов’язки, умови господарських договорів, за що до них застосовуються економічні санкції. Коли ці умови порушує контрагент, то він зобов’язаний сплачувати штрафи, пені, неустойки та інші види санкцій, а також відшкодовувати збитки, завдані підприємству.

6.Таким чином, забезпечення грошових надходжень, які потрібні для відшкодування витрат виробництва й обігу, своєчасне виконання фінансових зобов’язань перед державою, банками та іншими суб’єктами господарювання, формування доходів і прибутку є найважливішою стороною діяльності підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення