Курсова робота «Кримінально-правова характеристика військових злочинів», 2006 рік

З предмету Право · додано 18.05.2009 12:41 · від Denya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 7 Розділ 1. Загальна характеристика військового злочину 1.1. Поняття й ознаки військового злочину 10 1.2. Розмежування військового злочину і військового дисциплінарного проступку 13 Розділ 2. Об’єктивні ознаки складу військового злочину 2.1. Об'єкт військових злочинів 16 2.2. Система військових злочинів 17 2.3. Особливості об'єктивної сторони військових злочинів 18 Розділ 3. Суб’єктивні ознаки складу військового злочину 3.1. Суб'єкт військового злочину 21 3.2. Особливості суб'єктивної сторони у військових злочинах 26 Розділ 4. Особливості кваліфікації та карності За військовими злочинами 4.1. Особливості кваліфікації військових злочинів 28 4.2. Загальна характеристика покарань, які застосовуються за військові злочини 33 Висновки 36 Список використаних джерел 38

Висновок

У 2001 році відбулася зміна військового і кримінального законодавства, було прийнято новий Кримінальний кодекс України, а також відносна не розробленість цієї важливої проблеми в теоретичній літературі з кримінального права України визначили її значимість та зумовили необхідність наукового дослідження змісту і місця військових злочинів та видів покарань за них у теорії кримінального права України.

Саме тому у даній курсовій роботі здійснений комплексний підхід до аналізу правового і теоретичного регулювання змісту ознак і елементів складу військових злочинів, їх розмежування з дисциплінарним проступком і особливостей правового регулювання спеціальних покарань, передбачених за їх здійснення.

Здійснено комплексний підхід до аналізу правового і теоретичного змісту ознак і елементів складу військових злочинів, їхнього розмежування з дисциплінарними провинами і перспектив розвитку цього інституту в кримінальному праві України

Проведено юридичний аналіз специфіки законодавчої конструкції диспозицій окремих видів військових діянь і особливостей правового регулювання спеціальних покарань, що застосовуються за їхнє скоєння.

Зокрема, ознаки військового злочину разом із загальнокримінальними положеннями, мають свій специфічний зміст, витікаючий з військових правовідносин, у сфері яких здійснюється військове діяння. При цьому військовий злочин відрізняється від дисциплінарної провини ступенем і характером суспільної небезпеки.

Проведений юридичний аналіз особливостей законодавчої конструкції диспозицій окремих видів військових діянь. Досліджені зміст і особливості кожного елементу складу військового злочину, які також мають своє специфічне значення.

Військовий злочин скоюється військовослужбовцям або військовозобов'язаним, призваним на збори, при виконання обов'язків по військовій службі або у зв'язку з виконання цих обов'язків і фактично зсередини заподіює шкоду військовому правопорядку. Звідси специфіка не тільки об'єкту і суб'єкта військового діяння, але і об'єктивної і суб'єктивної сторін.

У курсовій приділена увага проблемам відповідальності за військовий злочин осіб, незаконно покликаних на військову службу, на яких незаконно покладені які-небудь обов'язки по військовій службі, а також за віддання і виконання свідомо злочинного наказу. Разом з цим, розглянуті питання співучасті у військових злочинах.

Крім того, досліджені особливості кваліфікації та караності за військові діяння. Розглянутий порядок застосування таких специфічних кримінальних покарань до військовослужбовців, як вміст в дисциплінарному батальйоні, кримінальний арешт із змістом на гауптвахті, службові обмеження для військовослужбовців і інших. Особливість цих покарань полягає в тому, що вони вирішують загальнокримінальні цілі покарання, в умовах проходження військової служби і фактично зберігають військовослужбовця для подальшого використання на користь Збройних Сил України.

На підставі усіх вище викладених фактів, вважаю, що загальна мета даної роботи досягнута, в курсовій роботі викладені та розглянуті усі питання які ставилися переді мною на початку написання курсової.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?