Курсова робота «Інвестиції», 2005 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 10.11.2006 00:36 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Інвестиції. Місце інвестицій в економічній системі 5 1.1. Основні принципи інвестиційної політики 6 2. Фінансування інвестиційної діяльності 8 2.1. Колективні інвестиції 9 2.2. Внутрішні джерела інвестицій 12 3. Сфери інвестиційної діяльності. Вибір об'єкту інвестицій 14 3.1. Цілі і сфери інвестиційної діяльності 18 3.2. Методи вивчення сфер інвестиційної діяльності для вибору об'єкту інвестицій 3.3. Попередня оцінка і відбір підприємств 21 3.4. Оцінка фінансового стану підприємства як об'єкту інвестування 22 3.5. Оцінка перспектив розвитку підприємства 22 3.5.1. Метод приведеної вартості 26 3.5.2. Метод аннуітету 28 3.5.3. Метод ліквідності 29 3.6. Аналіз методів обстеження підприємства на місці 30 4. Джерела інвестиційних ресурсів 32 5. Практична частина 32 Висновки 36 Використана література 38

Висновок

Залучення в широких масштабах національних і іноземних інвестицій в українську економіку переслідує довготривалі стратегічні цілі створення цивілізованого, соціально орієнтованого суспільства, що характеризується високою якістю життя населення, в основі якого лежить змішана економіка, що припускає не тільки сумісне ефективне функціонування різних форм власності, але і інтернаціоналізацію ринку товарів, робочої сили і капіталу. А іноземний капітал може привнести до України досягнення науково технічного прогресу і передового управлінського досвіду. Тому включення України в світове господарство і залучення іноземного капіталу необхідна умова побудови в країні сучасного цивільного суспільства. Залучення іноземного капіталу в матеріальне виробництво набагато вигідніше, ніж отримання кредитів для покупки необхідних товарів, які як і раніше розтрачуються безсистемно і лише умножають державні борги. Притока іноземних інвестицій життєво важлива і для досягнення середньострокових цілей виходу з сучасної суспільно економічної кризи, подолання спаду виробництва і погіршення якості життя росіян. При цьому необхідно мати у вигляді, що інтереси українського суспільства, з одного боку, і іноземних інвесторів з іншою, безпосередньо не співпадають. Україна зацікавлена у відновленні, оновленні свого виробничого потенціалу, насиченні споживацького ринку високоякісними і недорогими товарами, в розвитку і структурній перебудові свого експортного потенціалу, проведенні антиімпортної політики, в тому, що привніс в наше суспільство західної управлінської культури. Іноземні інвестори природно зацікавлені в новому плацдармі для отримання прибутку за рахунок обширного внутрішнього ринку України, її природних багатств, кваліфікованої і дешевої робочої сили, досягнень вітчизняної науки.

Тому перед нашою державою стоїть складна і достатньо делікатна задача: привернути в країну іноземний капітал, не позбавляючи його власних стимулів і направляючи його заходами економічного регулювання на досягнення суспільних цілей. Привертаючи іноземний капітал, не можна допускати дискримінацію відносно національних інвесторів. Не слід надавати підприємствам з іноземними інвестиціями податкові пільги, яких не мають українські, зайняті в тій же сфері діяльності. Як показав досвід, така міра практично не впливає на інвестиційну активність іноземного капіталу, але приводить до виникнення на місці колишніх вітчизняних виробництв підприємств з формальною іноземною участю, що претендують на пільгове оподаткування.

Потрібно прагнути створити сприятливий інвестиційний клімат не тільки для іноземних інвесторів, але і для своїх власних. І мова не про те, щоб знайти їм кошти на здійснення інвестицій. Українському приватному капіталу також потрібні гарантії від примусових вилучень і свавілля влади, система страхування від некомерційних ризиків, а також стабільні умови роботи при здійсненні довгострокових капіталовкладень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення