Курсова робота «Еволюція форм грошей», 2006 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 09.11.2006 23:55 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. Суть грошей 4 Розділ 2. Еволюційна концепція походження грошей 7 Розділ 3. Раціоналістична концепція виникнення грошей 10 Розділ 4. Еволюція основних форм грошей 12 Розділ 5.Перспективи розвитку форм грошей 24 Висновок 27 Список використаної літератури 28

Висновок

У курсовій роботі простежено основні етапи еволюції грошей, особливо у XX ст., приділено увагу їх основним формам. Також я розглянла перспективи розвитку розвитку електронних грошей на Україні.

На основі матеріалу викладеного у роботі, можна зробити такі висновки:

• суть грошей визначається функціями, які вони виконують: міра вартості, засіб обігу, засіб платежу, засіб нагромадження.

• виникнення грошей пов’язане з розвитком товарообміну. Гроші виступають загальним еквівалентон, який має здатність обмінюватися на будь – який товар.

• держава виконує трансформуючу функцію в творенні грошей, тобто не держава створює гроші як економічне явище, але вона може визначає зовнішні атрибути грошей

• перші гроші були призначені для здійснення бартерних угод і мали товарне походження. Монета виявилася найбільш вдалою формою повноцінних грошей. З часом благородні метали витіснились паперовими грошима.

• епоха паперових грошей - це епоха грошей,що розвиваються на кредитних засадах. Це епоха і банківських грошей, що функціонують значною мірою на безготівкових засадах, грошей, які поступово трансформуються в електронні системи і знаки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення