Курсова робота «Стимулювання праці персоналу в Деражнянському спецлісгоспі», 2007 рік

З предмету Економіка праці · додано 16.05.2009 19:17 · від Альона · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Соціально-економічна сутність стимулювання праці персоналу 5 2. Вплив преміювання на розвиток персоналу в Деражнянському спецлісгоспі 13 3. Ефективність підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації персоналу 19 4. Заробітна плата як чинник підвищення якості персоналу в Деражнянському спецлісгоспі 25 5. Вплив матеріальних і нематеріальних стимулів на розвиток персоналу 27 Висновки 30 Список використаних джерел 31

Висновок

В основі стимулювання використовується залежність трудової поведінки від особистісно-значущих умов для задоволення індивідом значущих для нього потреб дає змогу впливати на трудову поведінку в інтересах як індивіда, так і підприємства.

Основними функціями стимулювання в загальному механізмі регуляції трудової поведінки є: економічна, соціальна, соціально-психологічна й морально-виховна. Слід пам’ятати про їх комплексну взаємодію і сукупний вплив на трудову поведінку.

Найважливішими підставами для класифікації стимулів виступають потреби працівника. Відповідно до цього стимули поділяються на матеріальні (грошові і негрошові) і нематеріальні (соціальні, моральні, творчі, соціально-психологічні). Відповідно до суб’єктів інтересів виділяються індивідуальні, групові й суспільні стимули праці.

За спрямованістю розрізняють позитивні і негативні стимули.

Уміння ефективно поєднувати різні види стимулів складає суть тактики стимулювання. Водночас важливо правильно вибирати стратегію, тобто перспективний напрям стимулювання серед типових для сучасного народного господарства, стимулювання самою працею чи стимулювання почуттям господаря.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?