Реферат «Аудит у зарубіжних країнах», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 16.05.2009 15:33 · від Irvin · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аспекти використання різних методів і прийомів аудиту в різних країнах світу 4 2. Становлення і розвиток аудиту в Швеції та Японії 11 3. Організація діяльності аудиторських фірм у різних країнах світу 13 4. Міжнародна практика проведення аудиту фінансової звітності 15 5. Тестові завдання 17 Висновок Список використаної літератури 19

Висновок

Даний курс є важливою ланкою в системі виховання нового покоління бухгалтерів та аудиторів, вивчення якого дасть нам змогу певною мірою з розумінням підійти до питання максимального наближення вітчизняного аудиту до зарубіжного і приведення його у відповідність з міжнародними стандартами бухгалтерського обліку та аудиту.

У міжнародних нормативах з аудиту та в зарубіжній спеціальній літературі викладено специфічні методи і прийоми аудиту, які широко застосовуються у світовій практиці, але маловідомі у нас або мають інше тлумачення і особливості застосування при аудиті.

Загальновідомо, що аудит являє собою незалежну перевірку фінансової звітності та висловлення думки щодо неї. Основною проблемою у досягненні цієї мети аудиту — оцінки фінансової звітності — є вирішення питання, як і на що саме — головне, суттєве спрямувати роботу аудитора. Це центральне питання методології проведення аудиту. Проте, на жаль, стосовно тлумачення поняття аудиту та його складових у зарубіжній спеціальній літературі та аудиторській практиці єдиної думки і єдиного підходу немає.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?