Дипломна робота «Вивчення страхів пацієнтів з онкологічними захворюваннями», 2006 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 16.05.2009 12:58 · від Ela_3 · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Теоретичний аналіз проблеми емоційно – вольової сфери особистості. 1.1. Емоційна регуляція діяльності та її вплив на перебіг захворювання. Внутрішня картина хвороби в ситуації тяжкого соматичного хворого. 1.2. Проблема вольової регуляції поведінки в критичних ситуаціях, пов’язаних з хворобою. Розділ ІІ. Вивчення природи страху і його виникнення у онкологічних хворих в процесі поетапного розвитку злоякісного захворювання. 2.1. Сутність і властивості психічних станів, їх класифікація. 2.2. Дослідження страхів з позицій психосоматики і позитивної психотерапії. 2.3. Особливості реагування онкохворих на повідомлення діагнозу. 2.4. Психологічні особливості хворих зі злоякісними новоутвореннями у процесі лікування та диспансерному нагляді. Розділ ІІІ. Емпіричне дослідження психічного стану онкохворих. 3.1. Методи та процедура дослідження. 3.2. Аналіз результатів. Розділ IV. Особливості надання психологічної допомоги онкохворим у процесі реабілітації та хворим у термінальній стадії захворювання. 4.1. Особливості надання психологічної допомоги онкохворим у процесі реабілітації. Якість життя. 4.2. Психологічний аспект стану онкологічних хворих, що перебувають у термінальній стадії захворювання. Висновок Список використаних джерел Додатків немає

Висновок

Усі різнопланові симптоми реагування на термінальну стадію (ситуацію) є проявом єдиного психологічного феномена. Доволі умовно його можна було б назвати „якістю життя”. Відповідно до спостережень, виникає це явище в процесі переходу людини під дією смертельного захворювання до іншого режиму активності, до принципово іншої стратегії життєздійснення. Треба вважати, що ця „якість життя” має свою логіку й організацію, відмінну від якості життя людей, що живуть поза межами термінального періоду. Причиною такого переходу виступає суб’єктивна „картина світу”, яка в процесі термінального стану терпить суттєві зміни. Одночасно із зміною картини світу спостерігається порушення структурованості часу – простору, а також гостре переживання „авторство життя”, виникають трансцендентальні теми в психологічній реальності хворого, відбувається „перегляд життєвих підвалин особистості. Термінальний хворий перебуває у тяжкому психологічному стані, бо стоїть над прірвою, на порозі загибелі, тому йому необхідно допомагати шукати порятунку, опори, які лежать над прірвою, границею, вище життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?