Курсова робота «Аналіз податкової політики підприємства», 2007 рік

З предмету Фінансовий менеджмент · додано 16.05.2009 10:50 · від Lesya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ з Розділ 1. Значимість системи оподаткування для активізації Підприємницької діяльності 6 Розділ 2. Характеристика діючого стану оподаткування Підприємства за 2004-2005 роки 16 2.1. Аналіз податків, що включаються до ціни продукції 16 2.2. Аналіз податків, що сплачують з прибутку 22 2.3. Аналіз обов'язкових платежів до спеціалізованих фондів 29 Розділ 3. Розрахунок податкових платежів на наступний Рік 34 Висновки і пропозиції 39 Список використаних джерел 41 Додатки 43

Висновок

У кожній країні з ринковою системою розвитку податкова політика є однією із основ економіки. Важливою складовою фінансових відносин підприємства є відносини з бюджетом і позабюджетними цільовими фондами. У процесі своєї діяльності підприємство зобов'язане сплачувати частину свого доходу у формі податків і зборів для формування централізованих фінансових ресурсів держави.

Податки впливають на ціну реалізації продукції і загальну суму доходу підприємства, собівартість реалізованої продукції, суму прибутку підприємства і напрями його використання, швидкість обертання обігових коштів, платоспроможність і фінансову стійкість підприємства.

Порядок нарахування і сплати податків суб'єктами підприємництва регулює чинне податкове законодавство.

За невиконання податкових зобов'язань до підприємств застосовують податкові санкції.

Завдання працівників фінансової служби підприємства — правильно визначити суму зобов'язань підприємства щодо сплати податків і зборів та організувати своєчасне їх перерахування за цільовим призначенням.

Податкова система України перебуває у стадії активного реформування. Верховна Рада України розробила та ухвалила в другому читанні Податковий кодекс, в якому передбачено спрощення системи оподаткування, зменшення податкового тиску, переорієнтацію системи оподаткування з переважно фіскального на переважно розподільчий і стимулюючий характер.

Недосконалість податкового законодавства веде до того, що використовуючи недоліки податкової системи можна працювати і тривалий час не сплачуючи тривалий час ні ПДВ, ні податок на прибуток. Досліджене підприємство зовсім не звертало уваги на ефективність податкової політики. Будучи сумлінним платником, воно щороку збільшувало податкове навантаження, зменшуючи ефективність виробництва. Є багато прикладів коли підприємства розробляють різні схеми мінімізації сплати податків і зменшення податкового навантаження до мінімуму, використовуючи власні кошти для підвищення ефективності виробництва. Тому ця тема є актуальною і потребує вивченню. На нашому підприємству також є можливість знизити податкове навантаження, плануючи сплату податків з урахуванням фінансового стану підприємства.

В III розділі наведена оптимальну систему оподаткування, спрямовану на ріст ефективності фінансового стану підприємства. В наступних роках ці дві системи можливо оптимізувати з врахуванням стабільності діяльності підприємства не допускаючи впливання оборотних коштів підприємства.

Податкова політика повинна забезпечити вирішення подвійного завдання. З одного боку - це встановлення оптимальних податків, які не стримуватимуть розвиток підприємства, з іншого - забезпечення надходження до бюджету коштів, достатніх для задоволення державних потреб.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення