Дипломна робота «Управління маркетинговими ризиками на прикладі трьох виробничо - торговельних підприємств (ТОВ «Укрлісоматеріали»,ТОВ "Еллайс'', ТОВ "Браун'').», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 16.05.2009 10:03 · від Олеся · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ і. Теоретичні положення управління маркетинговими ризиками підприємства 1.1. Теоретичні положення та економічний зміст маркетингових ризиків 1.2. Концептуальні підходи щодо класифікації ризиків 1.3. Механізм управління маркетинговими ризиками підприємства Розділ іі. Методичні аспекти аналізу ризиків маркетингової діяльності підприємства 2.1. Класифікація факторів, що формують маркетингові ризики підприємства 2.2. Концептуальні положення та методика оцінювання впливу факторів на формування ризиків 2.3. Методологічні та методичні аспекти оцінки рівня маркетингового ризику підприємства Розділ ііі. Організація і управління маркетинговим ризиком виробничо-торговельних підприємств на прикладі трьох виробничо - торговельних підприємств (тов «укрлісоматеріали», тов "еллайс'', тов "браун''). 3.1. Організація управління маркетинговими ризиками підприємства 3.2. Стратегії щодо зниження рівня маркетингового ризику підприємств 3.3. Планування та організація системи управління маркетинговими ризиками на підприємстві Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Потрібно відзначити, що єдиної методичної бази регулювання ризиків маркетингової діяльності не існує, тому все різноманіття методів усунення і мінімізації маркетингового ризику, застосовуваних у торговельній діяльності, на наш погляд варто розділити на чотири групи: методи, засновані на запобіганні ризику; методи, засновані на компенсації можливих ризиків; методи, засновані на дисипації (розподілі) ризику; методи, засновані на передачі ризику.

Стратегічне управління, що дозволяє прогнозувати завдання, та їх можливі вирішення підприємствами, є найважливішим фактором ефективної діяльності, зниження ризику у виборі рішень і допомагає забезпечити єдність цілей всередині підприємства. Серед основних стратегій зменшення маркетингового ризику підприємства можна виділити стратегію ціноутворення на базі аналізу конкурентноспроможної ціни товару й цінової еластичності на випущені та реалізовані товари, стратегію зниження рівня маркетингового ризику шляхом організації ефективної роботи підрозділів підприємства.

Дію методики вибору визначення оптимального постачальника товарів на виробничо-торговельне підприємство продемонстровано на прикладі досліджуваного ТОВ ''Браун''. Методику оцінювання правильності вибору всередині видового асортименту продукції, яка продається, також була апробовано на досліджуваних підприємствах, що дало позитивний результат у підвищенні товарообігу цих підприємств.

Комплексне поєднання всіх вищезазначених заходів дозволить підприємству досягти бажаних результатів і значно зміцнити свої позиції на ринку.

Оцінку впливу факторів, які спричиняють маркетинговий ризик підприємства, було проведено експертним методом на прикладі трьох виробничо - торговельних підприємств, а саме: ТОВ «Укрлісоматеріали», ТОВ "Еллайс'', ТОВ "Браун''. Для аналізу впливу чинників на рівень маркетингового ризику підприємства було розроблено фактор-карти для аналізу кожного із підвидів маркетингового ризику, які наведені у додатках. Було отримано наступні результати: ТОВ «Укрлісоматеріали» має високий рівень маркетингового ризику, ТОВ "Еллайс'' має середній рівень маркетингового ризику, ТОВ "Браун'' має низький рівень маркетингового ризику. Детально були проаналізовано чинники, які спричинили високий рівень маркетингового ризику у ТОВ «Укрлісоматеріали».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?