Курсова робота «Форми і системи оплати праці та їх удосконалення», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 15.05.2009 22:26 · від Вика · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретична частина: 1.1. Оплата праці: сутність і функції. Заробітна плата. 6 1.2. Організація оплати праці на підприємстві: 1.2.1. Тарифна система оплати праці 8 1.2.2. Безтарифна система оплати праці 10 1.3. Форми та системи оплати праці 11 1.3.1. Форми оплати праці 12 1.3.2. Системи оплати праці 13 1.4. Форми і системи оплати праці зарубіжних країн 15 Розділ 2. Техніко – економічні характеристики підприємства ТОВ «Веселка» 20 Розділ 3. Основні напрямки поліпшення форм і систем оплати праці: 3.1. Визначення відрядних розцінок та додаткової оплати 26 Висновок 33 Список використаної літератури 34

Висновок

Згідно з чинним законодавством України форми, системи і розміри оплати праці встановлюються підприємствами самостійно у колективному договорі. Ця законодавча норма надає підприємствам значної свободи дії, проте й покладає на них велику відповідальність, адже ефективність праці цілком визначається тим, наскільки правильно спеціалісти організують стимулювання діяльності персоналу. Таким чином, у кожній галузі можуть застосовуватися свої специфічні для неї показники преміювання, які повинні забезпечувати зростання продуктивності виробництва.

В роботі розглянуто форми і системи оплати праці на ТОВ «Веселка», що займається вирощуванням зернових. Удосконалити системи оплати праці повинно відбуватися в результаті оцінки величини робочої сили, в основі якої лежить вартість життєвих благ і послуг, необхідних для нормального життя працівника і членів його сім’ї. На сьогодні, щоб досягти цієї умови на підприємстві, потрібно збільшити середню заробітну плату. Підвищення заробітної плати повинно природно ґрунтуватись на підвищенні продуктивності праці, але в сучасних важких економічних умовах припустимо це зробити частково. Реалізація цих, а в подальшому й інших заходів з удосконалення системи оплати праці в Україні дозволило б наблизити величину частки зарплати у витратах на виробництво до рівня економічно розвинутих країн, а оплату робочої сили - до загальносвітових стандартів.

З масовою організацією фермерських (селянських) господарств аграрна економіка стає антимонопольною та конкурентноздатною. Фермерські господарства спроможні збільшити виробництво і поповнити торгівлю продуктами харчування і тим самим зробити вагомий внесок у вирішення національної продовольчої проблеми. Зрозуміло, високотоварні, конкурентноздатні господарства будуть сформовані за сприятливих умов за певний час, але саме в наш час закладаються економічні, законодавчі, нормативні, організаційні підвалини агро бізнесу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?