Реферат «Об'єктивна необхідність державного регулювання економіки», 2008 рік

З предмету Регулювання економіки · додано 15.05.2009 17:53 · від 111 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність, передумови та об’єктивна необхідність державного регулювання економіки. 2. Об'єкти, функції та завдання державного регулювання економіки. 3. Сучасні тенденції розвитку державного регулювання економіки в Україні. Висновки Перелік використаної літератури

Висновок

Досвід ринкових перетворень свідчить, що структурна перебудова здійснюється лише державним регулюванням переміщення фінансових, матеріальних і трудових ресурсів у пріоритетні галузі, що виражається в створенні пільгових умов для тих галузей, розвиток яких є найбільш бажаним. Ці умови включають зниження різних відрахувань у бюджет, державне фінансування, кредитування і служать додатковим стимулом вкладення коштів у пріоритетні галузі і підвищення їх привабливості.

Структурна перебудова ставить метою досягнення такого співвідношення між галузями і територіями, при якому в економіку закладені довгострокові стимули розвитку, забезпечується найбільша стабільність економічного зростання і стійкість позиції регіону на внутрішній і зовнішній ринках. У зв'язку з чим гостро встає питання про необхідність подальшого активного державного втручання в становленні ефективної структури народного господарства, як у цілому в країні, так і в її регіонах.

Широка сфера діяльності держави, при відсутності в її функціях належних пріоритетів, є негативним явищем, що зумовлює зниження ефективності державного впливу на економічні процеси в країні. Тим часом держава покликана відігравати активну роль у регулюванні економічних процесів, у забезпеченні стабільного економічного зростання, необхідного для економічної безпеки країни, вживанні заходів з соціального захисту населення і його соціального забезпечення.

З цієї позиції необхідно зосередити зусилля держави на вирішенні таких пріоритетних фундаментальних проблем:

- вироблення реалістичної економічної політики;

- підтримка розвитку освіти, охорони здоров'я, а також галузей національної економіки у період реструктуризації;

- забезпечення законності і порядку;

- забезпечення захисту навколишнього середовища.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?