Реферат «Ринок облігацій в Україні», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 15.05.2009 02:40 · від Александра · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність та види облігацій 2. Ринок українських міжнародних облігацій 3. Сучасні тенденції розвитку ринку облігацій в Україні і світі Висновок Література

Висновок

Стан ринку облігацій в Україні має досить великі перспективи, про що свідчить аналіз українських міжнародних облігацій. Український ринок облігацій, як будь-який ринок країн, що розвиваються, перебуває у стадії становлення. Ринок облігацій як система у процесі розвитку зазнає низки змін і потребує адекватної оцінки. В українських інвесторів є гроші, котрі вони готові вкладати у цінні папери і в першу чергу, у облігації, до яких є найбільша довіра та впевненість про їх доходність. Також необхідно не забувати про залучення й іноземних інвесторів, і як можемо побачити з аналізу структури, динаміки та показників цього ринку він має дуже великі перспективи для подальшого розвитку та повноправної інтеграції у світову спільноту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?