Курсова робота «Організація роботи Міністерства Фінансів», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 14.05.2009 21:43 · від Ellenka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 РОЗДІЛ 1. Суть, зміст роботи та значення Міністерства фінансів України 4 РОЗДІЛ 2. Оцінка функціонування Міністерства фінансів України 16 РОЗДІЛ 3. Підвищення ефективності функціонування Міністерства фінансів України 25 Висновки 34 Список літератури 36

Висновок

Проведене дослідження стосовно мети та завдань курсової роботи (дослідження суті та змісту роботи, оцінки функціонування Міністерства фінансів України) надало змогу зробити наступні висновки:

1. Міністерство фінансів України є центральним органом виконавчої влади, підпорядкованим Кабінету Міністрів України. Мінфін України забезпечує проведення єдиної державної фінансової, бюджетної, податкової політики, спрямованої на реалізацію визначених завдань економічного та соціального розвитку України, здійснює координацію діяльності у цій сфері інших центральних органів виконавчої влади. У межах своїх повноважень Мінфін України організовує виконання актів законодавства і здійснює систематичний контроль за їх реалізацією.

2. Мінфін України у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та цим Положенням. Мінфін України узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його повноважень, розробляє пропозиції щодо вдосконалення законодавства та в установленому порядку вносить їх на розгляд Президентові України та Кабінету Міністрів України.

3. Хоча загальні надходження до фонду державного бюджету за останні періоди перевиконано, але виділені асигнування деяких планових показників з видатків загального фонду державного бюджету не становлять стовідсоткового планового показника за звітні періоди (касові видатки, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, дотації вирівнювання, субвенції та додаткові дотації).

А зроблені висновки супроводжуються такими пропозиціями, що випливають з поставлених завдань (розробити та вдосконалити шляхи підвищення ефективності функціонування Міністерства фінансів України):

1. Розмежування функцій між органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування значно посилює роль центральних міністерств, які отримують кошти з бюджету для реалізації політики Президента та уряду у тій чи іншій галузі, а також підвищує відповідальність їх витрачання. Отже, повинна бути впроваджена чітка структура функціонування державних управлінь, а особливо центрального органу виконавчої влади-Міністерства фінансів. А також, щоб усунути дублювання функцій різними органами у системі виконавчої влади, у Міністерстві фінансів слід сконцентрувати виконання фінансової та грошової політики, або скоригувати діяльність Міністерства фінансів та НБУ.

2. У суспільстві, безумовно, повинна змінитись ролі управлінця і, насамперед, керівника державної служби. Важливість спрямованості таких змін — це підвищення професіоналізму та авторитетності, створення належних умов праці, що відповідають вимогам часу, оснащення сучасними управлінськими технологіями, серед яких уже зараз особлива роль належить стратегічному плануванню, інноваційним підходам, функціональному аудиту, створенню корпоративного духу, інформаційно-методичному забезпеченню управління тощо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?