Курсова робота «Моральне виховання школярів», 2005 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 14.05.2009 19:39 · від Руслана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Психолого-педагогічні засади формування моралі та моральних цінностей школярів5-12 1.1. Теоретичні аспекти морального виховання в педагогічній думці 5 1.2. Суть, зміст і методи формування моральних цінностей у молодших школярів 9 РОЗДІЛ 2. Дослідження особливостей формування моралі, моральних цінностей та моральної поведінки молодших школярів 13-25 2.1. Формування навичок морально-етичної поведінки в урочний та позаурочний час 13 2.2. Провідні шляхи та умови формування моральних цінностей молодших школярів у сучасній початковій школі 25 Висновки 29 Список використаної літератури 31 Додатки

Висновок

Отже, під час дослідження ми прийшли до слідуючи висновків. Що виховання моральних цінностей у дітей шкільного віку є необхідною складовою в процесі формування всебічно гармонійної особистості, майбутнього громадянина України.

Виховання як гуманітарна суспільна практика має певне спрямування, яке визначається його метою і конкретизується у завданнях.

Мета виховання уособлює суспільний ідеал – уявлення про те, яка особистість відповідає вимогам суспільства. актуальним для сучасного виховання є прилучення дітей до національних і загальнолюдських цінностей, захист інтересів і прав дитини як особистості, забезпечення умов для її індивідуального творчого розвитку.

Проблема виховання моральних цінностей у школярів – одна з фундаментальних проблем етики, філософії, педагогіки та психології.

В.О. Сухомлинський був переконаний, що зміст, форми і методи виховання моральних цінностей учнів звичайно змінюються залежно від вікових та індивідуальних особливостей дітей. У роки дитинства духовне життя людини має своїм найважливішим джерелом світ речей підліток – філософствує, перед ним відривається «світ ідей». Юнак починає мислити суспільно- політичними, моральним почуттями.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?