Реферат «Основні завдання управління організаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 14.05.2009 17:39 · від Евгения · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Основні завдання організаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради 2. Забезпеченяя організаційно-технічної підготовки сесії Київської міської ради. (Київської міської державної адміністрації). Висновки та пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Відповідно до Положення про Колегію періодичність проведення засідань Колегії визначається головою Колегії. Засідання Колегії традиційно проходили щоп'ятниці.

Постійно управлінням організаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечується підготовка матеріалів для розгляду на засіданнях Колегії міської державної адміністрації, здійснюється підготовка протоколів засідань Колегії та рішень Колегії.

Протягом 2008 року було підготовлено та проведено 43 засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на яких розглянуто 96 питань щодо життєдіяльності міста, зокремаз питань:

o економіки та фінансів – 4

o комунального господарства – 28

o охорони здоров’я – 8

o освіти та культури – 15

o соціальної сфери – 12

o будівництва та архітектури – 5

o промисловості, енергетики та зв’язку – 7

o транспорту – 3

o торгівлі – 2

o кадрові питання та питання держслужби – 4

Напрацьовано понад 1200 доручень Київського міського голови та Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Доручення Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) взято на контроль заступниками голови міськдержадміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

Найбільш актуальними питаннями, які розглядалися на засіданнях Колегії протягом звітного періоду, були:

про підсумки виконання бюджету і Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2006 рік;

про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва в частині освоєння капітальних вкладень:

o про стан роботи ліфтового господарства та обсяги робіт із заміни та модернізації ліфтів у житловому фонді м. Києва на 2007 рік;

o про роботу промислового комплексу м. Києва та завдання щодо виконання програми розвитку промисловості на інноваційній основі на 2007 рік;

o про моніторинг Генерального плану розвитку м. Києва;

o про розподіл загальної площі квартир у жилих будинках на 2007 рік;

o про стан розрахунків за спожиті енергоносії, газ, воду та водовідведення; - про стан виконання програми "Твій дім, твоє подвір'я".

Крім того управлінням протягом 2008 року забезпечено проведення 35-ти нарад Київського міського голови із першими заступниками, заступниками голови Київської міської державної адміністрації, головами районних у м. Києві державних адміністрацій, керівниками міських управлінь і відомств, які за планом роботи Київської міської державної адміністрації відбуваються по середах о 18.00 годині.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?