Курсова робота «Індивідуальне та групове мотивування працівників», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 14.05.2009 15:31 · від Сергій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Мотивація праці: сутність, теорія, засоби. 1.1. Сутність і зміст поняття мотивування. 6 1.2. Теорії і засоби мотивації праці.13 2. Оцінка методів індивідуального та групового мотивування праці на прикладі ДП «Новатор». 2.1. Характеристика ДП «Новатор».27 2.2. Дослідження стану індивідуального та групового мотивування працівників ДП «Новатор».34 3. Вдосконалення мотивування на ДП «Новатор». 42 3.1. Пропозиції щодо вдосконалення процесу мотивування праці на «Новатор». Висновки та пропозиції. 47 Список використаних інформаційних джерел.49 Додатки

Висновок

У даній роботі мною був розглянутий процес підвищення трудової мотивації персоналу організації. Були виконані поставлені завдання по дослідженню методів підвищення вмотивованості працівників організації.

На основі теорій мотивації праці виявлено, що в основі мотивації лежить нерозривний зв'язок з біологічними й соціальними потребами людини. Мотивація робить поведінку людини цілеспрямованою і її метою буде те, що зможе привести до ліквідації випробовуваного стану потреби в чому-небудь. Виявлено, що висока віддача від працівників можлива лише в тому випадку, якщо вони будуть зацікавлені в кінцевому результаті й будуть позитивно ставитися до виконуваної роботи. Це можливо лише тоді, коли процес роботи й кінцеві її результати дозволяють людині задовольнити найважливіші з його потреб. Однією з найважливіших форм мотивації в організаціях є матеріальне стимулювання праці, яке являє собою процес формування і використання систем матеріальних стимулів праці та розподілу з/п відповідно до дії закону розподілу за кількістю і якістю праці.

Велику увагу у курсовій роботі було приділено саме практичному аспекту. З цією метою було обрано обєкт дослідження - Державне підприємство «Новатор» (учасник Державного авіабудівного концерну "АВІАЦІЯ УКРАЇНИ") - багатопрофільне високого технічного і технологічного рівнів підприємство. Значний конкурентний вплив з основної продукції спостерігається з боку вітчизняних підприємств: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАДІОЗАВОД ”ОРІОН”ВАТ, ДП завод "Арсенал", ДП завод "Генератор", ДП "Рівнестандартметрологія". Загальна кількість працюючих складає 2574 особи. Серед яких 2189 особи – це штатні працівники облікового складу, 65 осіб – позаштатні працівники та сумісники, 320 осіб – працівники, які працюють на умовах неповного робочого дня. Фонд оплати праці становить 49621,9 тис.грн.

В результаті аналізу виявлено, що АТВТ «Первомайськдизельмаш» не досить повно використовує як матеріальне, так і моральне стимулювання праці. Не застосовується принцип забезпечення можливості підвищення заробітної плати за виконання практичних робіт; недостатньо врахована диференціація з/п в залежності від кваліфікації, знань, досвіду; не досить широко застосовується преміювання тощо. Також більшість працівників не задоволені тим як реалізуються їхні можливості у сфері креативності та самовдосконалення. Незважаючи на такі негативні моменти і снують певні зрушення у сфері мотивації праці на підприємстві, а саме Державне підприємство “Новатор” почало активно дбати про добробут, рівень культури на соціальному захисті своїх співробітників. Тут модернізували простору їдальню на кілька сотень місць, будинок культури, спортивний комплекс.

З метою ліквідації вище вказаних недоліків, можна внести певні пропозиції по вдосконаленню діяльності організації у напрямку використання матеріальних та моральних стимулів праці. Для підвищення ефективності діяльності ДП „ Новатор ” пропонується:

визначення додаткової оплати до окладів начальників цехів, ділянок, майстрів за переконання завдань;

встановлення надбавок робітникам за професійну майстерність, за виконання надзвичайно важливих завдань;

збалансувати співвідношення завантаженості людей й їхньої зарплати;

направляти на навчання співробітників з метою досягнення цілей підприємства;

помірковане ставлення до особливої креативності працівників;

поліпшити умови праці (розширити приміщення, збільшити шумоізоляцію, нормалізувати температурний режим, вентиляцію);

почати інтенсивне впровадження нових технологій у процес виробництва;

використання вручення похвальних листів та грамот;

Сподіваюсь, що використання вищеперерахованих пропозицій дозволить ДП „ Новатор ” ширше використовувати виробничі потужності та підвищити ефективність управлінської праці, що сприятиме підвищенню прибутковості та добробуту працівників підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?