Курсова робота «Організація аудиторських послуг», 2008 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 13.05.2009 22:44 · від Китти · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І.Організація аудиторських послуг. 1.1. Поняття послуг аудиторських фірм та їх види 4 1.2. Організація аудиторських послуг 15 1.3. Відповідальність в аудиторській діяльності 25 РОЗДІЛ ІІ. Вартість та якість аудиторських послуг 2.1. Вартість аудиторських послуг 31 2.2. Загальні обсяги послуг, наданих аудиторськими фірмами (аудиторами) за 2006 рік 35 2.3. Якість аудиту 37 Висновок 48 Література 49 Додатки 51

Висновок

Аудит в цілому і діяльність аудиторської фірми повинні, як і любий процес, виконуватись на високому рівні. Це передусім діло престижу, іміджу фірми, а звідси і всі інші показники її роботи – прибуток, заробітна плата. Причому може бути і зворотний процес.

Наприклад, коли в результаті неправильного проведення аудиту було передбачено близьке банкрутство підприємства, а в заключенні відмічено інше, то аудиторська фірма по позову суду повинна заплатити великий штраф, що не може не відобразитись на її престижі.

В зв’язку з цим в Міжнародній практиці велику увагу приділяють якості аудиту.

Якісно виконаний аудит – це робота, здійснена у відповідності з офіційними національними нормативами аудиту, потребами, викладеними в законах, указах Президента, декретах Кабінету Міністрів, а також в професійних нормативах окремої аудиторської фірми в цілому і індивідуальних нормативах.

Якість аудиторських робіт залежить від багатьох чинників, таких як: компетентність, професійні вимоги, призначення та проведення аудиту, розподіл обов’язків, консультації, пов’язані з аудитом, залучення клієнтів, гнучкість.

На систему якості роботи аудиторських фірм впливають на практиці чинники, що не залежать від аудиторів. До них відносять замовників, які працюють за правилами, що суперечать чинному законодавству, двояке читання в законодавстві незалежно від професіоналізму робітників, високий рівень кримінальної відповідальності посадових осіб замовника аудиту, неознайомленість клієнта аудиту в можливостях і правах аудитора при перевірці, розроблення і застосування в аудиторських фірмах на постійній основі процедури добору і відхилення клієнтів при достатній впевненості в чесності і високій репутації клієнта.

Проведені перевірки аудиторських фірм, розгляд матеріалів скарги на дії аудиторів, що надійшли до АПУ, свідчать, що значна частина помилок аудиторів обумовлена нечітким та неповним виконанням вимог Міжнародних стандартів аудиту.

Враховуючи все викладене вище, автором пропонується виділити дві групи чинників, які впливають на якість аудиторських послуг. По–перше, це чинники, які залежать від аудитора (суб’єктивні), а саме професіоналізм, компетентність, час, вартість послуг, ділова репутація аудитора або аудиторської фірми, досвід роботи,особиста дисципліна аудитора, вміння організувати процес надання аудиторських послуг.

По-друге, це чинники, які не залежать від аудитора (об’єктивні), а саме колізія правових норм, форс-мажорні обставини, несвоєчасне надання або приховання наявності деяких документів замовником, обсяг роботи, трудомісткість та складність деяких видів аудиту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?