Курсова робота «Звіт з практики в бюджетному відділі», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 13.05.2009 18:22 · від Данюк Віктор · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Розділ І. Місцеві бюджети та їх сутність 3. Розділ ІІ Структура фінансового управління та аналіз бюджету 4. Розділ III. Бюджетний процес за Прграмно-цільовим методом 5. Висновки 6. Писок використаної літератури

Висновок

У сучасному міжнародному праві сформувалась окрема галузь, яка визначає міжнародні стандарти організації місцевих фінансів, регламентує діяльність місцевого самоврядування. Усі міжнародно-правові акти з питань місцевого самоврядування передбачають стандарти побудови місцевих фінансів. Ці стандарти є обов`язковими для всіх країн, які приєднуються до зазначених міжнародно-правових актів. Приєднання України до Європейської хартії про місцеве самоврядування накладає на державу обов`язки забезпечення побудови фінансів місцевих органів влади згідно з цими стандартами.

Передусім держава має забезпечити достатні і стабільні власні фінансові ресурси органам місцевого врядування, яких вони за нинішніх умов не мають. Слід збалансувати фінансові ресурси місцевого самоврядування України з його функціями і компетенцією. Необхідно розширити можливості місцевого самоврядування у сфері місцевого оподаткування, створити умови для забезпечення гнучкості й різноманітності місцевих локальних систем. Необхідно розробити і запровадити сучасну систему фінансового вирівнювання, яка передбачатиме процедури погодження з місцевим самоврядуванням у справі перерозподілу фінансових ресурсів.

За останні роки в м. Новоград-Волинський спостерігається підвищення рівня доході до місцевого бюджету. Ця тенденція відображає, водночас, підвищення власних доходів міста та держави вцілому.

Основою результативного планування міського бюджету, перш за все є запровадження новітніх технологій та запозичення іноземного досвіду. Така дієва програма вже почала діяти в Україні. Програмно-цільовий метод вже показав свою ефективність в декількох містах країни. Він дозволяє планувати бюджет на декілька років. Долучення м. Новоград-Волинський до цієї програми дозволить планувати бюджет міста на якісно вищому рівні

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?