Курсова робота «Зовнішньоторгівельна угода з експорту пива», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 12.05.2009 23:37 · від olga · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку пива 4 1.1Тенденції розвитку світового ринку пива: обсяги виробництва, основі виробники, найбільші компанії світу 4 1.2. Аналіз українського ринку пива. Лідери національного виробництва, ціни, тенденціїї та проблеми розвитку 9 2. Правове обґрунтування можливості здійснення зовнішньоекономічної угоди 18 3. Розробка зовнішньоекономічного контракту 24 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту 29 Висновки 31 Список використаної літератури 3

Висновок

Отже, в процесі підготовки даного курсового проекту, проаналізувавши світовий та український ринки пива, склавши зовнішньоторгівельну угоду з експорту пива з України до Росії та вивчивши нормативно-правові умови здійснення даного проекту, можна зробити висновки:

Ринок пива є найбільш містким сегментом ринку слабоалкогольних напоїв, обсяги виробництва і споживання якого у світовому масштабі є просто гігантськими і на ньому спостерігається стійка тенденція зростання обсягів виробництва і реалізації. Однією з основних сучасних тенденцій світового ринку пива є те, що невеликі пивні компанії стають жертвами транснаціональних брендів. Причина цього полягає в тотальній консолідації світового пивного ринку, що супроводжується укрупненнями і поглинаннями. Основними світовим виробникам, які діють на ринку пива – американська компанія Anheuser-Busch та голландська Heineken. Провідним і беззаперечним лідером світового ринку пива за обсягами продаж є американська компанія Anheuser Busch. Зараз на світовому ринку пива американська Anheuser Busch зі своєю маркою Budweiser тримає глобальну першість. (правда, майже 93% із щорічних $13,2 млрд Anheuser Busch заробляє на території Сполучених Штатів). У Європі ж, Азії і ряді найбільш розвинутих африканських країн пивна компанія номер один - Heineken із належними їй міжнародними брендами Amstel, Мurрhі's, Tiger (сама популярна марка в Азії) і десятками локальних марок, багато з яких лідирують у своїх країнах.;

Що ж до аналізу ринку пива в Україні то, тут можна відзначити те, що на ньому спостерігаються тенденції росту. За даними Держкомстату, за останні кілька років щорічний приріст виробництва пива в Україні складає 25-30%. Так, у 1999 році було випущено 84 млн. дал пива, у 2000 році — 107,4 млн. дал., у 2001 році 120,3 млн. дал. Однак, не зважаючи на зростання обсягів ринку пива в Україні, він ще залишається не насиченим і його потенціал набагато більший ніж фактичні обсяги.

2001 рік підвів риску в переділі внутрішнього ринку пива. Пивне виробництво сконцентрувалося в руках чотирьох найбільших гравців, що зайняли близько 90 % ринку. На думку аналітиків, такий розвиток подій цілком закономірний, особливо на тлі злиттів і поглинань пивних компаній, що відбуваються на світовому ринку, до яких виробників пива підштовхує зростаюча конкуренція. Крім того, що минулий рік підвів риску під періодом бурхливого розвитку пивного ринку, його розділом і переділом, і остаточно зафіксував, що тон на українському ринку пива задають чотири основних гравці - Sun Interbrew, "Оболонь", BBH і так звана Донецька група (очолювана Донецьким пивоварним заводом «Сармат»).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?