Курсова робота «Психологія управління - класифікація стилів керівництва», 2004 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 12.05.2009 22:50 · від Лариса · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття керівництва, влади та лідерства 7 1.1. Природа та визначення керівництва і лідерства 7 1.2. Форми влади та впливу 11 2. Стилі керівництва 15 2.1. Авторитарний та демократичний стилі 15 2.2. Ліберальний стиль 19 3. Теорії і системи керівництва 22 3.1. Теорія Мак-Грегора 22 3.2. Лайкертові системи керівництва, що зосереджене на роботі і на людині 24 3.3. “Решітка менеджменту“ Блейка та Мутона 27 4. Ситуаційні підходи до ефективного керівництва 30 Висновки 32 Список використаних джерел 34

Висновок

Отже, підсумовуючи вище сказане, можу стверджувати наступне: стиль роботи менеджера розглядається як сукупність найбільш характерних і стійких методів вирішення типових завдань і проблем, які виникають у процесі реалізації функцій керівництва.

Лідерство є певною мірою мистецтвом. Можливо, це і є причина того,чому дослідникам не удалося розробити й обґрунтувати єдину теорію.

Ситуаційний підхід підійшов, на мій погляд, ближче усього до рішення даної проблеми. Стиль лідерства прямо залежить від ситуації. У деяких з них менеджер досягає ефективності, структуру та задачі, виявляючи турботу і підтримуючі підлеглих, в інших керівник допускає підлеглих до участі вирішеннях виробничих проблем, у третіх - безболісно змінює стиль під натиском начальства чи обставин. У будь-якому випадку стиль дійсного лідера повинний бути гнучким знаряддям ефективного керування виробництвом.

Стиль роботи менеджера має суто індивідуальний характер, його неможливо повторити в повному обсязі й за всіма деталями.

Стиль має стійкий характер, полягає у частому повторенні тих чи інших прийомів керівництва. Але стійкість ця відносна, тому що стилю притаманний динамізм, який багатьма спеціалістами ціниться дуже високо. Уміння керувати — це вміння змінювати свій стиль керівництва.

Стиль керівництва – це звична манера поведінки керівника щодо підлеглих.

Основними стилями керівництва є автократичний, демократичний, ліберальний.

Автократичний стиль – це поведінка керівника, який має достатній обсяг влади для нав’язування своєї волі підлеглим.

Основними позитивними характеристиками керівника-автократа є: відданість, ризикованість, оперативність, настирливість тощо.

Негативним у керівника-автократа є: надмірна централізація влади, свідоме обмеження контактів з підлеглими, нетерпімість до заперечень, формальне проведення нарад, перевищення меж законів, часте застосування адміністративних стягнень тощо.

Демократичний стиль – це поведінка керівника, який намагається не нав’язувати свою волю підлеглим, а створює клімат у колективі, де працівники мотивують себе самі до праці через потреби вищого рівня.

Основними позитивними характеристиками керівника-демократа є справедливість, повага до підлеглих, турбота про них, делегування другорядних питань підлеглим, прислуховування до думок підлеглих, доведення вказівок підлеглим у вигляді пропозицій, порад і навіть прохань, інформування колективу про стан справ та перспективи розвитку організації тощо.

Ліберальний стиль – це поведінка керівника, який надає своїм підлеглим майже повну волю у виборі завдань та контролю за ними.

Основними позитивними характеристиками керівника-ліберала є: ввічливість, добродушність до підлеглих, готовність вислуховувати пропозиції і навіть критику підлеглих тощо.

Негативним у керівника-ліберала є: відсутність ініціативи, очікування вказівок зверху, невпевненість, легкість впливу оточуючих, невимогливість до підлеглих, легко роздає нереальні обіцянки, безконтрольність, якщо вказівка не виконується підлеглим, може виконувати її сам тощо.

І останнє: головний недолік усіх поведінкових теорій лідирування – це намагання виділити єдиний певний оптимальний стиль керування. Наступні дослідження з теорії лідирування показали, що разом з особистими якостями та манерою поведінки керівника на ефективність управління суттєво впливають так звані ситуаційні фактори.

Метою сучасних ситуаційних теорій лідирування є визначення особистих якостей менеджерів і стилів керування, які щонайкраще відповідають певним ситуаціям. Це означає, що стиль керування має змінюватися в залежності від конкретної ситуації, тобто керівник повинний вміти вести себе по-різному за різних обставин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?