Реферат «Стратегія діяльності організації», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 12.05.2009 21:30 · від Юлія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність стратегії та цілей організації 4 2. Види та типи стратегій 6 3. Вироблення та реалізація стратегії діяльності організації 9 3.1. Вибір стратегії 9 3.2. Стадії виконання стратегій 10 4. Стратегічна діяльність у фірмах США 11 Висновок 12 Список використаної літератури 13

Висновок

Вибір стратегії та її виконання є дуже важливим етапом в діяльно сіть будь-якої організації. Стратегії - генеральний напрям дій підприємства, виконання яких в довгостроковій перспективі повинно забезпечити досягнення цілей.

Вибір стратегії залежить від ситуації, в якій знаходиться організація. Але існують загальні підходи визначення стратегії. При виборі стратегії керівництво фірми відповідає на запитання: який бізнес треба розпочати, який бізнес треба зупинити або в який бізнес треба перейти.

Майкл Портер виділив три види стратегій: стратегія диференціації, стратегія керування затратами та стратегія фокусування.

Існує чотири групи еталонних стратегій розвитку організації. До першої відносяться стратегії концентрованого зростання, до другої – інтегрованого зростання, до третьої – стратегії диверсифікованого зростання та до четвертої – стратегії скорочення.

Вибір стратегії пов'язаний з ключовими факторами, до яких відносяться сильні сторони галузі та сильні сторони підприємства, цілі фірми, фінансові ресурси організації, кваліфікація робітників, фактор часу, інтереси вищого керівництва.

Безпосередній вибір стратегії діяльності організації може проводитися за матрицею Томпсона та Стрікланда, яка побудована в залежності від динаміки розвитку ринку на продукцію.

Виконання стратегії пов’язане з такими завданнями, як становлення пріоритетності адміністративних завдань з прийнятою тратегією, встановлення відповідності між обраною стратегією та внутрішньо-організаційними процесами, приведення до відповідності з існуючим підходом до управління, реалізація стратегії, оцінка стратегії, яка проводиться шляхом порівняння результатів діяльності з встановленими цілями.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?