Дипломна робота «Моделі управління витратами підприємства», 2008 рік

З предмету Економетрія · додано 17.05.2009 20:02 · від Дмитро · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи управління витратами 1.1. Сутність і зміст витрат 1.2. Підходи до управління витратами Розділ 2. Аналіз господарської діяльності ТОВ «Енерджі» 2.1. Загальна характеристика підприємства 2.2. Аналіз господарської діяльності підприємства ТОВ «Енерджі» Розділ 3. Побудова моделі управління витратами 3.1. Дослідження витрат за допомогою кластерного аналізу 3.2. Побудова кореляційно-регресійної моделі оцінки впливу непрямих витрат 3.3. Застосування зворотних обчислень у процесі керування витратами підприємства Розділ 4. Охорона праці 4.1. Аналіз санітарно – гігієничних умов у кабінеті прийому заказів ТОВ «Енерджі» 4.2. Енергобезпека 4.3. Пожежна профілактика Висновки Список використаних джерел

Висновок

У ході виконання дипломної роботи була досягнута мета проектування, а саме досліджені витрати підприємства й управління ними на підставі розглянутих моделей кластеризації періодів розвитку підприємства за рівнем витратності, кореляційно регресійної моделі, зворотних обчислень.

Витрати – один з основних фінансових показників плану й оцінки господарської діяльності підприємств. Формування витрат істотно впливає на прибуток.

Прибуток є показником, що найбільше повно відображає ефективність виробництва, обсяг й якість зробленої продукції, стан продуктивності праці, рівень собівартості. Разом з тим прибуток впливає на зміцнення комерційного розрахунку, інтенсифікацію виробництва при будь-якій формі власності.

У результаті проведення кластеризації були отримані три кластери, які можна інтерпретувати виходячи зі значень вихідних даних: перший кластер характеризує період з високим рівнем витратності й інтенсивності виробництва; другий кластер можна інтерпретувати як період з середнім рівнем витратності й інтенсивності виробництва; у третій кластер потрапили значення, що характеризують період із низьким рівнем витратності й інтенсивності виробництва.

В результаті побудови кореляційно-регресійної моделі, було визначено, які показники мають найбільший вплив на загальну суму витрат. Серед них такі: витрати на паливо, витрати на рекламу.

За допомогою зворотних обчислень була розроблена модель управління показниками, які мають найбільший вплив на загальну суму витрат.

Було також проаналізовано, як впливає зменшення кожного показника покроково на 10%, виділено найвпливовіший показник, – «витрати на паливо».

Проаналізувавши всі дані, можна казати, що підприємство розвивається не досить високими темпами, оскільки рівень витратності в усі попередні періоди, якщо зрівняти дані по перших кварталах, значно збільшувалися рік у рік, а в цьому випадку значення відповідає значенням 2007 року за перший квартал. Це свідчить про те, що до кінця 2008 року підприємство не досягне належного рівня прибутку при відповідному росту витрат і підвищення собівартості, а також при наявній тенденції до росту податкових виплат. Підприємству варто приділити особливу увагу даному прогнозу й шляхом ретельного планування уникнути небажаних результатів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?