Курсова робота «Засоби розповсюдження реклами на зовнішньому ринку», 2006 рік

З предмету ЗЕД · додано 11.05.2009 15:41 · від Вячеслав · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. Роль реклами в міжнародному бізнесі 3 1.1. реклама в сучасних умовах ведення бізнесу 3 1.2. міжнародний рекламний менеджмент 7 Розділ 2. Аналіз стану та перспектив рекламного бізнесу в Україні 12 Розділ 3.Вибір засобів розповсюдження реклами на зовнішньому ринку 21 3.1. Проведення рекламної кампанії підприємством 21 3.2. Особливості розробки рекламних кампанії вітчизняним підприємством при виході на ринок(на прикладі ТОВ «Діза») 28 Висновок 34 Список використаної літератури 35

Висновок

Дослідивши тему своєї курсової роботи «Засоби розповсюдження реклами на зовнішньому ринку», я зрозумів деякі нові теоретичні питання та побачив як вони реалізуються в бізнесі. Я вважаю, що тема моєї курсової роботи особливо актуальна в наші часи, адже реклама міцно увійшла до реалій сучасного українського життя, став продуктом культури, її дзеркалом, яке відображає традиції, «вірування» і систему цінностей. Разом з паблік рілейшнз (ПР - служба по зв'язках з громадськістю), сейлз промоушн (спонука до здійснення покупок) і директ-маркетингом (встановлення довгострокових комунікацій з партнером) вона є одним з найважливіших елементів комплексу маркетингових комунікацій.

Реклама, сама по собі, одночасно і бізнес, і мистецтво.

По суті, реклама представляє можливість продавати потенційному споживачу повідомлення про виріб або послугу. Причому так, щоб примусити покупців віддати перевагу цьому виданню, цю послугу всім іншим. У основі реклами - інформація і переконання. Вона робить це шляхом закупівлі площ і часу в засобах масової інформації.Реклама, переступивши звичні рамки виду трудової діяльності людини, є в наші дні не просто бізнес, а значно ширше і складніше соціальне явище, що робить вплив на багато, якщо не все, сфери життя суспільства:

виробничу (як знаряддя збуту виробничого товару);

• соціальну (виконує комунікативну функцію, сполучаючи інтереси різних груп суспільства);

• етично-правову (цивілізована реклама служить інструментів пропаганди етичних і правових норм в торговельно-економічній діяльності);

• культурно-освітню.

У сучасному суспільстві реклама перетворилася на один з видів самостійної виробничої діяльності, об'єднуючої в різні по своїх функціях великі і малі колективи масу людей. Вона стала бізнесом. І в зв'язку з цим правомірно говорити про умови ефективного управління рекламною діяльністю, тобто про роль менеджменту в рекламному бізнесі.

На сучасному етапі реклама виконує комунікативну функцію: об'єднує в інформаційно-виробничий комплекс чотирьох учасників маркетингового процесу - самої організації (рекламодавця), рекламного засобу і споживача. З їх допомогою і відбувається взаємний обмін інформацією, що є суттю реклами. А специфічними її функціями стають також згадані, загальні функції менеджменту - контроль і координація - в системі рекламної діяльності фірми.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали