Курсова робота «Організація будівництва автомобільної дороги», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 11.05.2009 14:33 · від Венікайтене Олена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1) Аналіз природнокліматичних умов району будівництва та їх вплив на організацію виробництва робіт 2) Вибір метода організації будівництва та обґрунтування строків виробництва робіт 3) Визначення обсягів робіт та змінних темпів будівництва 4) Вибір раціональних складів МДЗ 5) Організація розташування виробничих підприємств 6) Організація матеріально-технічного забезпечення 7) Організація роботи автомобільного транспорту Література 31. стор. З посиланнями на літературу в тексті.

Висновок

При розробці організації робіт дуже важливим є: розробка календарного графіку будівництва, створення відповідних запасів матеріалів та забезпечення трудовими кадрами. При цьому враховують природнокліматичні особливості району будівництва, технологію спорудження дороги, а також принципи організації роботи автотранспорту та персоналу.

Узагальнюючі попередню роботу, побудуємо календарний графік будівництва та графіки потреби робочих та автотранспорту, які показані на рис. 8.1, 8.2 і 8.3 відповідно.

Календарний графік будівництва будується по прийнятим строкам будівництва; він показує, що роботи ведуться у такій послідовності: розпочинають земляні роботи, укладають шар із щебеню (там, де зведений насип) і влаштовують а/б покриття; рухаються МДЗ один за одним вздовж дороги, проходячи за зміну 136,7 м.

Епюри потреби в робочих кадрах та автосамоскидах показують загальну їх кількість на певну дату ведення будівельного процесу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?