Реферат «Світова організація торгівлі», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 11.05.2009 11:51 · від amalika · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Історія створення o 1.1 Створення системи ГАТТ 4 o 1.2 Уругвайський раунд торговельних переговорів і створення СОТ 5 Розділ іі. Про сот o 2.1 Статус і сфера діяльності 6 o 2.2 Цілі СОТ 7 o 2.3 Члени СОТ 7 Розділ ііі, україна і сот o 3.1 Історія переговорного процесу зі вступу України до СОТ 8 o 3.2 Поточний стан відносин 9 Висновки 22 Список використаних джерел 23

Висновок

Певні негативні наслідки очікуються переважно в адаптаційний період після приєднання України до СОТ. Проте навіть у початковий період після приєднання не слід очікувати значних за масштабом змін у обсягах виробництва більшості галузей. Невизначеною є ситуація щодо високотехнологічної продукції. У цій сфері все залежатиме переважно від здатності вітчизняної промисловості адаптуватися до умов більш жорсткої конкуренції та до прискорення темпу інновацій.

Також слід мати на увазі наступне: на даному етапі в Україні існує багато ефективних власників, які вже довели свою здатність до адаптації та успішної роботи в умовах, що змінюються. Питання полягає лише у тому, чи досить вони мають інформації і чи усвідомлюють вже сьогодні необхідність підготовки до роботи в умовах СОТ.

Таким чином, успіх щодо мінімізації негативних впливів залежатиме не лише від умов приєднання, на яких зійдуться сторони у ході переговорного процесу. Значною мірою цей успіх залежатиме також від усвідомлення (як на державному рівні, так і на рівні окремого підприємства) можливих наслідків вступу до СОТ, а також від того, чи буде своєчасно розпочато підготовку до роботи в нових умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали