Курсова робота «Маркетинг послуг дорожнього господарства», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.05.2009 10:28 · від Венікайтене Олена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Ситуаційний аналіз 6 1.1. Аналіз зовнішнього середовища 6 1.2. Аналіз внутрішнього середовища 13 2. Комплексна оцінка маркетингової діяльності 18 2.1. Принципи розробки показників оцінки маркетингової діяльності 18 2.2. Розробка єдиних показників оцінки якості та економічності маркетингової діяльності 24 3. Оцінка маркетингової діяльності 32 Висновки 37 Список літератури 38

Висновок

Метою курсового проекту була оцінка маркетингової діяльності дорожнього підприємства. В якості об’єкту оцінки було вибрано ДП “Дороги України”, яке розташоване у Київській області. Так у першому розділі був проведений ситуаційний аналіз зовнішнього та внутрішнього середовища досліджуваного підприємства, що довів факт комплексного опосередкованого і прямого впливу їх чинників на діяльність підприємства. Головне узагальнення проведеного зовнішнього аналізу – є всі передумови розширення частки ДП “Дороги України” на ринку дорожнього ремонту. Внутрішній ситуаційний аналіз показав, що подальша маркетингова діяльність ДП “Дороги України” буде спрямована на розробку конкурентних переваг (мінімізація витрат та підвищення якості послуг) і здобуття позитивної ділової репутації.

Отже, повна перспектива (стратегія) організації повинна враховувати зовнішнє і внутрішнє середовище: їх параметри, спрямованість і сили, які впливають на структуру організації, процеси та ефективність.

Комплексну оцінку маркетингової діяльності ДП “Дороги України” оцінювали на основі методики (наданої у [1]), що враховує показники якості маркетингової діяльності у сукупності з економічними показниками. В результаті отримали наступні значення вищезгаданих показників: Кя=0,579 і Ке =0,6855. При цьому до уваги брали думку експертів, а також її вагомість. Таким чином, отримали комплексний показник маркетингової діяльності підприємства на рівні 0,62. Цей рівень, який можна назвати “вище середнього”, відповідає ІІІ квадрату матриці, представленої у розділі 3 даного курсового проекту.

Останній, 3 розділ, було присвячено всебічній оцінці результатів маркетингової діяльності та розробці заходів по її удосконаленню. Було запропоновано реорганізацію організаційної структури ДП “Дороги України”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?