Дипломна робота «Аналіз технічного обслуговування мікроавтобусів типу «Газель» на підприємстві», 2008 рік

З предмету Автомобілі · додано 09.05.2009 23:18 · від Марина · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Техніко-економічне обгрунтування проекту 1.1. Початкові дані для дипломного проектування 1.2. Аналіз стану виробничо-технічної бази 2. Технологічний розрахунок автотранспортного підприємства. 2.1. Вибір і обгрунтування вихідних даних 2.2. Коректування нормативів 2.2.1. Розрахунок кількості технологічних впливів на автомобіль за цикл 2.2.2. Розрахунок кількості технологічних впливів за рік 2.3. Розрахунок кількості впливів за добу 2.3.1. Коректування нормативів трудомісткості 2.4. Розрахунок об'ємів робіт ТО і ПР автомобілів 2.5. Розподіл об'ємів ЕО, ТО і ПР по видах робіт 2.6. Розрахунок кількості постів ЕО, ТО і ПР 2.7. Розрахунок площ виробничих ділянок 2.8. Розрахунок площ складів 3. Проектні рішення 3.1. Генеральний план 3.2. Характеристика будівель і споруд 3.3. Устаткування будівлі опалюванням, електрикою, водопроводом і вентиляцією 4. Конструкторсько-технологічна частина 4.1. Розробка технології ТО і ПР мікроавтобусів «Газель 4.2. Розрахунок деталей підйомника 5. Науково-дослідна частина 5.1. Визначення якості ремонту мікроавтобусів 6. Охорона праці 6.1. Нормативно-правова основа роботи по охороні праці 6.2. Заходи щодо охорони праці на підприємстві «Євротранс». 6.3. Загальні заходи щодо охорони праці в зоні ТО і ПР 6.4. Санітарно-гігієнічне забезпечення умов праці в зоні ТО і ПР. 6.4.1. Освітлення 6.4.2. Опалення 6.4.3. Вентиляція 6.5. Організаційно-технічні заходи щодо протипожежної безпеки в зоні ТО і ПР 7. Охорона навколишнього середовища 7.1. Нормативно-правове регулювання заходів щодо охорони навколишнього середовища 7.2. Вплив транспортних засобів на навколишнє середовище 7.3. Організація екологічного контролю на АТП 7.4. Заходи щодо зменшення шкідливих викидів виробничої технічної бази 8. Економічна частина 8.1. Початкові дані 8.2. Розрахунок заробітної плати 8.3. Визначення витрат на забезпечення роботи зони ТО і ПР 8.4. Визначення фінансово-економічних показників роботи зони ТО і ПР 9. Інформаційні технології Висновки Список використанної літератури Додатки

Висновок

У дипломному проекті був проведений аналіз роботи ТОВ «Євротранс». За наслідками аналізу було ухвалено рішення про реорганізацію роботи зони ТО і ПР. Для кращої організації праці і підвищення продуктивності пропонується встановити додаткове технологічне і ремонтне устаткування: стенд для діагностування ходових якостей; стенд для перевірки і установки коліс; люфт; підйомник.

Для організації роботи зони ТО і ПР пропонується використовувати наявні виробничі площі. У конструкторсько-технологічному розділі було запропоновано використовувати для полегшення робіт по обслуговуванню і ремонту автомобілів двостійковий електромеханічний підйомник.

У дипломному проекті були розглянуті питання охорони праці в зоні ТО і ПР і питання екологічної безпеки.

В заключенні був проведений розрахунок економічних показників проекту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?