Дипломна робота «Управління рекламою на ЗАТ "КЗШВ "Столичний"», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 09.05.2009 17:06 · від Litant · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1.сутність реклами 7 1.1. Сутність, цілі та завдання реклами 7 1.2. Класифікація реклами 18 1.3. Особливості тестування рекламного звернення 29 2. Управління рекламою на зат “кзшв “столичний 39 2.1. Характеристика ЗАТ “КЗШВ “Столичний 39 2.2. Аналіз господарської діяльності підприємства 47 2.3. Значення реклами на підприємстві 56 3. Визначення рекламного бюджету та параметрів управляючої підсистеми 67 3.1. Визначення рекламного бюджету підприємства 67 3.2. Визначення параметрів підсистеми для створення рекламного відділу 76 Висновки та пропозиції 85 Список використаної літератури 88

Висновок

Розробка рекламної стратегії – це визначення того, що, як і кому сказати. Те, що ви говорите в рекламі залежить від того, як ви хочете вплинути на поведінку покупця. Як ви говорите - залежить від цілей ринку і від рекламних засобів, які найкраще досягнуть цього ринку. Іноді реклама націлена на споживача через такий підхід, як “протягнути” товар через канал розподілу. Інші рекламні оголошення спрямовані на посередників і використовують підхід типу “ проштовхнути товар”.

Кожна фірма витрачаючи різну суму коштів на рекламу отримує різну ефективність від неї, багато залежить і від якості реклами, як вона запам’ятовується, на скільки є правдивою, і т д.

Рекламну діяльність організації мають контролювати і регламентувати держава і громадськість. На це спрямований Міжнародний кодекс рекламної практики, а також Закон України “Про рекламу”(липень 1996р.). закон регламентує різні аспекти рекламної діяльності.

В основу рекламного менеджменту покладено три економічні та технічні рішення: рішення щодо рекламного тексту, рішення щодо бюджету та рішення щодо розповсюдження рекламного звернення в засобах масової інформації. Дослідження в цих напрямках тривалий час велися нарізно. Сьогодні вже створено технічні засоби й моделі комунікативних процесів, що дають змогу охопити всі складові рекламного процесу.

Відомий американський рекламіст Альфред Поліц сформулював закон рекламної практики: “Реклама стимулює продаж хорошого товару і прискорює провал поганого. Вона показує, яких якостей продукт не має і допомагає споживачеві скоро це збагнути”.

У діяльності підприємства маркетинг відіграє визначальну роль. Його головне призначення – вивчати тенденції та можливості розвитку потреб споживачів і впливати на формування цих потреб.

Тому маркетингова діяльність – це насамперед діяльність, орієнтована на перспективу. В цьому зацікавлений як споживач, так і виробник.

Дуже важливим в сучасних умовах є здійснення строгого контролю за якістю продукції, яка випускається, реалізація заходів з організації збуту, після продажного обслуговування, проведення рекламних кампаній.

Головний критерій оцінки – досягнення поставлених цілей: одержання максимального і стійкого прибутку, закріплення на ринку або проникнення на нові ринки.

На мою думку, на сьогоднішній день кожна фірма, підприємство, що має на меті отримання прибутку, процвітання своєї фірми, обов’язково повинна мати свій відділ маркетингу (у крайньому випадку користуватися послугами рекламних агентств). Адже для знаходження свого цільового ринку, певної споживчої ніші та іншої інформації потрібні маркетингові дослідження, які допоможуть вирішити всі поставлені питання. Також потрібно слідкувати за своїми конкурентами. Для цього потрібна найоперативніша інформація. Особливо важливою є реклама, тобто просування продукції.

Пройшовши виробничу практику на ВАТ “Ленінська кузня”, я дійшла висновку, що дійсно власний відділ маркетингу необхідний для кожної організації. На сьогоднішній день установа має такий відділ, і його подальша робота є ефективною. Основними причинами зростання попиту може бути достатнє фінансування з боку держави всієї установи, включаючи безпосередньо відділ маркетингу.

Розрахувавши задачі щодо ефективнішого функціонування відділу маркетингу, я зробила висновок, що цей відділ було створено доцільно. Але необхідно залучати до праці нових, кваліфікованих кадрів, в тому числі й молодих кадрів, які б вносили нові ідеї щодо просування науково-технічних розробок. Необхідно проводити більше різноманітних виставок та ярмарок, щоб продукція заводу була відома не лише в Україні, а й за її межами. Також необхідно вдосконалювати дизайн та технологічні якості науково-технічної продукції, щоб вона була конкурентоспроможною.

Загалом, щоб ВАТ “Ленінська кузня” функціонував ефективно, необхідно провести реструктуризацію установи. Інший варіант – інвестори, які б фінансували діяльність заводу. Також для ефективного функціонування підприємства в цілому потрібні замовники, які б змогли налагодити виробництво конкурентоспроможної продукції, яка б користувалась попитом.

Коментар модератора

Дипломна робота не містить додатків

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали