Реферат «Дослідження стану та динаміки розвитку міжнародної торгівлі України та Італії», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 09.05.2009 14:34 · від ліля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Економічне співробітництво України та Італії. 2. Вплив вступу України до СОТ на торгівлю з Італією 3. Вплив світової економічної кризи на динаміку торгівлі з Італією.

Висновок

Отже, аналізуючи статистичні дані про торгівельне співробітництво між Україною та Італією, необхідно відзначити, що входження України у СОТ та світова економічна криза не позначилось на обсягах товарообороту з Італією, а напроти відмічено досить вагоме збільшення експорту та імпорту товарів між нашими країнами.

З метою подальшого розширення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Італією, збільшення експорту товарів та послуг, а також для закріплення позитивних тенденцій у двосторонній торгівлі також, на сьогодні важливим є вжиття широкого комплексу заходів, спрямованих на розширення географії українського експорту в Італію, нарощення обсягів товарообігу, зокрема – її експортної складової, розвитку регіонального та галузевого співробітництва.

Одним із пріоритетних завдань торговельно-економічного співробітництва є забезпечення, принаймні, часткової переорієнтації італійців з російського на український ринок. Необхідним також вважають подальше внесення позитивних для України змін у зовнішньо-торговельну політику: останнім часом на італійському ринку нарівні з товарними позиціями сировини з"явилася деяка кінцева промислова продукція українського походження, зокрема, промислове обладнання для хімічної промисловості, хімічні добрива, цемент, консервовані овочі та фрукти

Аналізуючи експортно-імпортні потоки між нашими країнами можна бачити, що, як і щорічно, левову долю товарних потоків складають ті ж самі продукти з незначними кон’юнктурними коливаннями. Саме ця стабільність основних позицій структури двосторонньої торгівлі гарантують зростання двосторонньої торгівлі між нашими країнами і в майбутньому

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали