Реферат «Міжнародне право ХХ століття», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 08.05.2009 23:25 · від Lerka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

• Вступ. • Розвиток організації та діяльності ООН. • Система організації ООН. • Основні напрямки діяльності ООН. • Основні міжнародно–правові акти (з прав людини). • Висновки. • Список використаної літератури.

Висновок

Статут ООН розроблено потягом 25 квітня – 26 червня 1945 року на конференції у Сан – Франциско (США) представниками держав, які офіційно виступили проти держав Осі до 1 березняі 1945 року.

Вони мали на меті створити інструмент збереження щойно здобутого миру та контролю над ним, увічнюючи альянс, що попри внутрішні суперечності утримувався упрдовж Другої світової війни.

Ратифікований більшостю країн – учасниць 24 жовтня 1945 року, Статут оддзеркалював волю цих країн діяти на захист миру, аби забезпечити поважання прав людини. Для цього запропоновано державами безпрецидентний в історії людства орган міжнародної співпраці.

ООН, штаб-квартира якої міститься у Нью- Йорку (США), відкрита для всіх держав, які подають заяву про вступ, визнають положення Статуту і мають бажання та змогу їх виконувати.

Відповідно до Статуту, ООН має шість основних органів, може створювати допоміжні органи для допомоги в виконанні своїх фкнкцій, а також укладати угоди про співпрацю із уже наявними або новоствореними організаціями, які після підписання Протоколу набувають статусу спеціалізованих інституцій.

Дякуючи зусиллям Організації Об’єднаних Націй урядами заключено сотні багатосторонніх договорів, котрі роблять світ набагато безпечніше і здоровіше, більш перспективним і справедливим для усіх нас.

Розробка стандартів прав людини – велике досягнення Організації Об’єднаних Націй.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?