Курсова робота «Товарна політика у промисловому маркетингу», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 08.05.2009 20:08 · від Annet · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Маркетингова товарна політика як провідна складова комплексу маркетингу підприємства. 5 1.1. Сутність і цілі товарної політи-ки 5 1.2. Формування та структура товарного ассортименту підприємства 11 1.3. Якість та конкурентоспроможність товарів підприємст-ва 19 Розділ 2. Аналіз маркетингової товарної політики НАСК “Оран-та 26 2.1. Стан та тенденції розвитку страхового рин-ку 26 2.2. Організаційно-економічна характеристика Компанії 37 2.3. Аналіз товарного асортименту підприємства Розділ 3. Напрями вдосконалення товарної інноваційної політики НАСК “Оранта 3.1. Рекомендації, щодо поліпшення товарної політики 54 3.2. Підвищення ефективності інноваційної діяльності НАСК “Оранта 56 3.3. Розрахунок ефективності товарної та інноваційної політики Компанії 58 Висновки 63 Перелік використаної літератури 65

Висновок

Отже, добре та до кінця продумана товарна політика підприємства дозволяє правильно формувати і управляти асортиментом, підтримувати конкурентоспроможність товарів на потрібному рівні, знаходити для своїх товарів оптимальні сегменти та ін. Саме поняття „товару” є багатогранним. Він існує на трьох рівнях і має розширену класифікацію. А також входить в комплекс маркетингу як основний його елемент.
Основою для формування товарного асортименту є асортиментна концепція, яка служить керуючою ідеєю для створення оптимальної товарної номенклатури з урахування потреб споживачів і можливостей підприємства. Існують поняття товарного асортименту і товарної номенклатури, які поєднуються між собою як часткове і ціле. Для формування оптимальної їх структури може бути використана одна із трьох товарних стратегій.
Для того, щоб фірма могла займати сильну позицію на ринку, її товари повинні бути якісними, що забезпечить прихильність споживачів, а також конкурентоспроможними для протистояння з товарами-конкурентами.
Аналіз сучасного стану, тенденцій і проблем розвитку вітчизняного страхового ринку свідчить про певні здобутки та численні недоліки, притаманні функціонуванню як окремих страхових компаній, так і всієї системи страхування.
Розвиток страхового ринку стримує дія наступних факторів: відсутність державної політики розвитку як економіки в цілому, так і програми розвитку ринків фінансових послуг, неузгодженість господарського і страхового законодавства, недосконалість податкового законодавства, нестабільність фінансового середовища господарюючих суб’єктів і населення, слабкість стимулів у розвитку страхування.
Сьогодні візитна картка компанії викликає у всіх її працівників закономірну гордість, а в тих, хто знайомиться з компанією, — безсумнівну повагу. "Оранта" — це провідна компанія на ринку класичного страхування, лідер з надання послуг фізичним особам. "Оранта" — це найширша представницька мережа у всіх регіонах України, яка налічує 700 підрозділів. У компанії працює понад 10 тисяч співробітників. Постійно зростає загін страхових агентів, оскільки пріоритетним завданням для компанії є збереження та розвиток агентської мережі. Ми вчимо їх і вчимося самі, проводимо професійні конкурси та стажування, ростемо й удосконалюємось. Інтенсивний розвиток і впровадження найсучасніших інформаційних технологій є невід’ємною частиною нашої діяльності. Власне, можна впевнено стверджувати, що ім’я "Оранта" стало відомим і привабливим брендом на сьогоднішньому ринку страхових послуг України.
На сьогодні “Оранта обслуговує понад 10 мільйонів юридичних та фізи-чних осіб на рік. Така безпрецендента кількість клієнтів є одним із головних показників діяльності Компанії, її неоціненним капіталом. Підтверджуючи високий статус національної компанії, НАСК “Оранта” постійно розширює коло клієнтів, пропонуючи їм послуги високої якості. Основними принципами діяльності компанії залишається особлива турбота про клієнтів із дотриманням усіх законодавчих норм. У відносинах з діловими партнерами НАСК “Оранта” робить акцент на тривалості стосунків, оскільки вони ба-зуються на взаємовигідних умовах і підтверджуються високим рівнем гара-нтій, які надає компанія.
Лише цього року НАСК "Оранта" зібрала безпрецедентний для ризикових класичних страхових компаній України обсяг страхових платежів. Згідно з оперативними даними компанії, у період з 1 січня по 7 листопада 2007 року сума зібраних премій компанії становила 503,2805 мільйона гривень або 100 мільйонів доларів. Такий результат став можливим завдяки активному маркетинговому просуванню компанії на ринку, надзвичайно злагодженої роботи колективу й чітко поставлених завдань, спрямованих насамперед на активну поведінку на ринку. Цього року НАСК "Оранта" випустила також ряд нових продуктів, які були "новинками" для україн-ського страхового ринку.
Час може зробити історією тільки досконалу справу. Ми карбуємо історію своєї компанії вже 86 років, наповнюючи її конкретними, потрібними людям справами, історію, якою можна пишатися. Це беззаперечний факт, що Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" завоювала провідні позиції в Україні, стала добре відомою й за її межами.

Коментар модератора

Відсутні додатки

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали