Курсова робота «Методи дослідження споживачів», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 08.05.2009 20:06 · від Annet · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теорія та методи дослідження споживачів 6 1.1. Купівельна поведінка споживачів та її моделі 6 1.2. Основні фактори впливу на купівельну поведінку. 15 1.3. Основні методи збору первинної інформації 21 Розділ 2. Аналіз вторинної інформації 31 2.1. Аналіз українського ринку соку та виробнича характеристика ДП «БКС-Соки 31 2.2. Комплекс маркетингу ДП “БКС-Соки” 48 2.2.1. Товарна політика 48 2.2.2. Цінова політика 50 2.2.3. Політика розповсюдження 50 2.2.4. Комунікаційна політика 51 2.2.5. Проведення SWOT – аналізу 53 2.3. Комунікаційні стратегії ДП “БКС-Соки 56 Розділ 3. Вибір цільового сегменту для конкретного товару 58 3.1. Планування маркетингових досліджень 58 3.2. Розрахунок вибірки та бюджету дослідження 68 3.3. Аналіз сегментів 71 Висновки 75 Використана література 76 Додатки 78.

Висновок

Отже, вивчення споживачів дає можливість краще розуміти потреби споживачів, легше визначати якими характеристиками повинен володіти товар, щоб бути конкурентноздатним на ринку, дозволяє фірмі ефективно розміщувати наявні ресурси, зосереджуючись на перспективних напрямах діяльності.

Аналіз вторинної інформації здійснювався на прикладі українського ринку соку, який на сьогодні є досить перспективним. Особливо його середній та преміум цінові сегменти. Це свідчить, що споживачі в Україні все більше віддають перевагу якісному соку, і тому ефективно працювати на цьому ринку зможуть тільки ті компанії, які запропонують такий продукт. На сьогодні серед лідерів на українському ринку сокутакі компанії як Sandora, Rich, Jaffa та інші виробники.

Також у курсовому проекті була розглянута діяльність компанії «Смак», яка працює на ринку соку з 1997р., її сильні та слабкі сторони. До преваг ми можемо віднести власне виробництво, розвинуту збутову мережу, можливість детального регіонального маркетингу, широкий асортимент, досвід роботи у спеціалізованій галузі. Проте сік ТМ «Смак» Також я визначила, якою має бути вибірка, щоб вона достовірно відображала основні переваги споживачів по відношенню до соку. За її результатами потрібно провести анкетування 2486 чол. Бюджет дослідження повинен становити $18802 або 103411 грн. Я вважаю цю суму достатньо виправданою, адже надалі компанія зможе вкладати кошти в застосування маркетингових заходів, що будуть найбільш ефективними на українському ринку чаю. Адже в сучасних ринкових умовах ціна за неправильну розробку маркетингової стратегії для компанії є дуже високою і в окремих випадках навіть фатальною.

Для кластерного аналізу я обрала 4 критерії серед яких:прийнятна ціна, інтенсивність споживання, вік респондента та його середній дохід. Виконувався він за допомогою спеціальної програми EXCEL.

За результатами кластерного аналізу я виділила для фірми три цільові сегменти. Перший (12) та другий (48%) – це споживачі, на яких повинно бути орієнтоване основне масове виробництво продукції. Рівень споживання та прихилність до сокових продуктів значно вища, ніж у 3-му сегменті.

Отже, для успішної діяльності та покращення свого становища на ринку компанія «Смак» повинна враховувати результати проведеного маркетингового дослідження та розробляти свої маркетингові стратегії відповідно до них.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали