Реферат «Розвиток німецької мови», 2006 рік

З предмету Іноземні мови · додано 08.05.2009 19:39 · від Kytsunia · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Зародження та періодизація німецької мови 5 2. Німецький правопис 8 3. Історія перекладу німецької мови 9 Висновок 13 Список використаної літератури 14

Висновок

Германські племена пересувалися і лідирували в так званому Великому переселенні народів (IV - Vст.), вони успішно воювали з Римом, захопивши більшу частину його західних територій і заснувавши ряд ранньофеодальних королівств - вестготів, вандалів, остготів, бургундів, франків, лангобордів.

Стародавня німецька мова спочатку існувала у вигляді ряду діалектів (баварського, алемачського, рейнсько-франкського, старосаксонського), відомості про нього з VІІІ ст. задокументовані письмовими джерелами.

Приблизно до середини І ст.. до н.е. відбулося від’єднання германської мови від балто –слов’яно - германської індоєвропейської вітки.

Процес формування загально германської мови, німецьких діалектів та племінних мов відбувався повільно, розтягнувшись на ряд століть, протягом яких носії цієї мови розселялися на території сучасних Скандинавії, Данії, Ісландії, Англії, центральних областей Європи, Італії, Північної Африки, Балканського півострова.

Кінець VІІІ ст. від знаменувався введенням писемності та появи перших текстів на власне німецькій мові, так званій народній мові.

На сьогодні німецька мова є однією з найпоширеніших мов у світі, існує в кількох національних варіантах та має ряд територіальних діалектів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?