Реферат «Фінансово-кредитні і податкові важелі державного регулювання науково-технічної діяльності», 2008 рік

З предмету Регулювання економіки · додано 08.05.2009 13:42 · від АЛЕСЯ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Науково-технічний прогрес і необхідність здійснення науково-технічної політики державою 2. Місце фінансово-кредитних і податкових важелів в системі регулювання державою науково-технічної діяльності 3.Зарубіжний досвід використання фінансово-кредитних та податкових методів при регулювання науково-технічної діяльності Висновки Список використаної літератури

Висновок

Отже, науково-технічний прогрес — історично обумовлений процес удосконалення засобів, предметів, технічних методів і форм організації праці й виробництва на основі широкого використання досягнень науки; процес накопичення знань, кількісного та якісного розвитку продуктивних сил.

Законом України «Про основи державної політики у сфері науки і науково-технічної діяльності» визначено, що державна науково-технічна політика — це складова соціально-економічної політики держави, яка визначає основні цілі, напрями, принципи, форми і методи діяльності держави в науково-технічній сфері.

Важливе місце в системі методів регулювання науково-технічної діяльності займають непрямі методи. З цією метою в податковому законодавстві передбачається диференціація податкових ставок та митних зборів, спрямована на збільшення власних інвестиційних ресурсів науково-дослідних організацій, підприємств та об’єднань, що проводять роботи з пріоритетних напрямів НТП. Основний зміст фінансово-кредитної політики полягає в наданні державою кредитних ресурсів на пільгових умовах тим комерційним банкам, які кредитують виконання робіт з пріоритетних напрямів НТП. У руслі стимулюючої фінансово-кредитної політики у сфері науково-технічної діяльності передбачається створення спеціалізованих інноваційних банків, інноваційних фондів та страхових компаній.

Непрямі заходи підтримки науково-технічного розвитку в США зводяться до податкового стимулювання., Непрямим фінансуванням науково-технічних робіт з боку приватного сектора є стимулювання перебудови промисловості згідно з планом економічного відродження.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення